از سوی وزیر راه و شهرسازی

رئیس سازمان راهداری ۲ سال ابقا شد

رئیس سازمان راهداری ۲ سال ابقا شد به گزارش زمین دار شو وزیر راه و شهرسازی در حكمی عبدالهاشم حسن نیا را برای ۲ سال دیگر در سِمت معاون وزیر راه و ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ابقا كرد.به گزارش زمین دار شو به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی طی حکمی عبدالهاشم حسن نیا، رئیس سازمان حمل و نقل جاده ای و رئیس هیأت عامل این سازمان را برای ۲ سال دیگر در این سمت ابقاء کرد.
در حکم وزیر راه و شهرسازی خطاب به معاون وزیر راه و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای آمده است:
به باعث این حکم، مستند به مصوبه مورخ ۱۳۹۹/۴/۲۲ مجموع عمومی عادی به صورت فوق العاده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و به استناد ماده ۱۲ اساسنامه سازمان، جنابعالی بعنوان مدیرعامل (رئیس سازمان) و رئیس هیأت عامل سازمان مذکور برای مدت ۲ سال دیگر ابقاء می گردید. توفیق روز افزون شما را از خداوند متعال خواستارم.
انتصاب داریوش امانی به قائم مقامی سازمان راهداری
همچنین حسن نیا هم داریوش امانی را بعنوان قائم مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در ستاد، امور استان ها و مجلس شورای اسلامی منصوب نمود.
در حکم انتصاب قائم مقام سازمان راهداری و حمل و تقل جاده ای آمده است: اهتمام برای ایجاد هماهنگی و هم افزایی بین معاونت ها و همه بخش های سازمان متبوع، نظارت و پیگیری و بازدیدهای استانی در جهت اجرای بهینه امور و همینطور انجام شایسته وظایف و مأموریت های سازمان در حوزه های مختلف راهداری و حمل و نقل در جهت عرضه خدمات بهتر به دست اندرکاران خدوم بخش حمل و نقل جاده ای و مردم شریف ایران در اقصی نقاط کشور و تعامل پویا، کارآمد و اثربخش با مجلس شورای اسلامی و ایجاد هماهنگی در کلیه حوزه ها و بخش های سازمان در ارتباط با پیگیری امور مربوط به نمایندگان مجلس شورای اسلامی همچون مواردی است که انتظار می رود با به کارگیری همه ظرفیت های ستادی و استانی در جهت نیل به آنها تلاش شود.
گفتنی است پیش از این هم امانی تا سال ۱۳۹۷ عضو هیئت عامل و معاون برنامه ریزی سازمان راهداری بود که با جدا شدن از این سازمان، بعنوان معاون شهردار اصفهان و رئیس سازمان ترافیک و حمل و نقل شهرداری اصفهان فعالیت داشت که بعد از ۲ سال، بار دیگر به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای بازگشت.


منبع:

1399/05/05
14:53:24
5.0 / 5
1865
تگهای خبر: جاده , حمل و نقل , خدمات , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک