معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام كرد

مهلت ثبت نام مسكن ملی تا ساعت 12 فرداشب

مهلت ثبت نام مسكن ملی تا ساعت 12 فرداشب به گزارش زمین دار شو معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلان اینکه تا کنون بیش از 200 هزار نفر در مرحله پنجم فراخون اقدام ملی مسکن ثبت نام کرده اند اظهار داشت: مهلت ثبت نام ساعت 24 فردا چهارشنبه 26 خردادماه 1400 تمام می شود.


محمود محمودزاده در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: مرحله پنجم ثبت نام طرح اقدام ملی که به مدت یک هفته تعیین شده بود از روز ۱۹ خردادماه ۱۴۰۰ شروع شده و مهلت نام نویسی ساعت ۲۴ روز ۲۶ خردادماه تمام می شود.
وی ادامه داد: تا کنون بیش از ۲۰۰ هزار متقاضی مبادرت به ثبت نام کرده اند. در این مرحله با تامین زمین، ظرفیتهای جدیدی در خیلی از شهرها افزوده شد. همین طور در بعضی شهرها که مراحل قبلی تقاضای پایینی داشتند در مرحله پنجم باردیگر به فراخوان گذاشته شدند.
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: بطور کلی در ۲۴۵ شهر ظرفیت ایجاد کردیم که حدود ۱۲۰ هزار واحد فقط در این مرحله افزوده شده است.

تا اختتام تیرماه ۳۵ هزار واحد افتتاح می شود
محمودزاده درباره افتتاح جدید واحدهای اقدام ملی مسکن اظهار داشت: تا اختتام تیرماه حدود ۳۵ هزار واحد به بهره برداری می رسد. اکنون منتظر اعلام زمان دقیق افتتاح هستیم. باتوجه به ترافیک کاری و این مساله که فقط پنجشنبه ها به بحث افتتاحات اختصاص دارد درباب زمان بهره برداری گرفتار محدودیتهایی شدیم. البته تعداد واحدهایی که تکمیل می شود بطور دائم درحال افزایش است و تا اختتام تیرماه از ۳۵ هزار واحد فراتر خواهد رفت.
به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، مرحله پنجم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در ۲۴۵ شهر از استانهای کشور (بجز شهرهای استانهای کردستان، کهگیلویه و بویراحمد و خراسان جنوبی) از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۱۹ خردادماه ۱۴۰۰ شروع شده و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.
متقاضیان برای نام نویسی به آدرس اینترنتی tem.mrud.ir مراجعه کنند. متاهل یا زن خودسرپرست به شرط داشتن ۳۵ سال سن، عدم استفاده از زمین یا مسکن دولتی از شروع انقلاب تا کنون، عدم مالکیت از سال ۱۳۸۴ به بعد و سابقه سکونت پنج ساله در شهر یا شهرهای نزدیک محل تقاضا همچون شروط ثبت نام است.
متقاضیان ساکن در کلان شهر تهران در این مرحله می توانند علاوه بر شهرهای جدید پرند، هشتگرد و ایوانکی، در شهرهای نصیرشهر، صفادشت و رباط کریم و قرچک نیز ثبت نام کنند. متقاضیان ساکن در شهرهای بهارستان، قدس و ملارد می توانند در نصیرشهر و رباط کریم و متقاضیان ساکن در شهرری نیز می توانند در شهر قرچک ثبت نام کنند. محل تامین زمین متقاضیان ساکن در شهر مینوشهر در استان خوزستان، شهر خرمشهر است.
یادآور می شود پروژه مسکن ملی بوسیله آورده متقاضیان و ۱۵۰ میلیون تومان وام بانکی با نرخ سود ۱۸ درصد ایجاد می شود. آورده متقاضیان در مرحله اول حدود ۴۰ میلیون تومان بوده است. میانگین قیمت این واحدها در کل کشور طبق آخرین محاسبات که اداره کل راه و شهرسازی استان تهران اعلام نموده به ۳.۷ میلیون تومان در هر متر مربع رسیده است.
منبع:

1400/03/25
23:10:32
0.0 / 5
180
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک