مشکل کمبود برق مسکن مهر پردیس بزودی رفع می شود

مشکل کمبود برق مسکن مهر پردیس بزودی رفع می شود مسئولان دو شرکت برق منطقه ای تهران و عمران شهر جدید پردیس درباب توسعه زیرساخت های انتقال و توزیع برق برای رفع اشکال کمبود برق برخی فازهای پردیس به تفاهم رسیدند.به گزارش زمین دار شو به نقل از شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ هم زمان با رشد تصاعدی جمعیت در فازهای مسکن مهر پردیس که سبب شده این شهر رتبه اول نرخ رشد جمعیت در کشور را صاحب باشد، تأمین تمامی زیرساخت های آب، برق و گاز یکی از اولویت های جدی شرکت عمران می باشد که با دعوت از مدیران عالی رتبه دستگاههای خدمات رسان، مشکلات یکی بعد از دیگری درحال پیگیری است.
با توجه به اینکه بخش عمده واحدهای مسکن مهر در پردیس تحویل مالکان شده و امسال هم حجم انبوهی از واحدهای باقیمانده در مرحله تحویل قرار دارد، تأمین برق مورد نیاز شهروندان یکی از مسائل جدی است تا در آینده هم مشکلی بابت افزایش مصرف برق شهری به تبع آن، قطعی احتمالی وجود نداشته باشد.
با توجه به پیگیری های مستمر شرکت عمران بابت تأمین زیرساخت ها، بامداد امروز سه شنبه ۱۶ شهریورماه ۱۴۰۰، با حضور معاون بهره برداری و مدیران برق منطقه ای استان تهران، معاون توزیع برق تهران و رئیس اداره برق پردیس در محل شرکت عمران، دغدغه های این شرکت بابت تأمین برق، مورد پیگیری قرار گرفت.
به منظور حل تأمین برق فاز ۸، مقرر شد شرکت برق منطقه ای نسبت به صورت جلسه تحویل زمین جهت راه اندازی پست برق ۴۰۰ کیلو ولت اقدام نماید و در بخشی از همین زمین در فاز ۸ که آماده سازی آن به اتمام رسیده، بزودی پست موقت برق ۶۳ کیلو ولت راه اندازی شود تا در کوتاه مدت هم مشکلی بابت تأمین برق وجود نداشته باشد.
در خصوص حل مشکل نوسانات برق فاز ۱۱ هم قرار شد سریعاً جهت افزایش ظرفیت پست برق بلوار صیاد شیرازی اقدام گردد و برق نواحی هم نسبت به اجرای خط انتقال و افزایش ظرفیت از دو مسیر اقدام نماید.
همچنین با قول مساعد شرکت برق پردیس، مقرر شد اکیپ های نصب کنتور برق متقاضیان مسکن مهر افزایش یابد تا با عنایت به روند تحویل روزانه حدود ۲۰۰ واحد مسکن، مشکلی بابت تحویل کنتورها وجود نداشته باشد.

1400/06/17
12:34:02
0.0 / 5
192
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک