شتاب هوشمندسازی صنعت حمل و نقل

شتاب هوشمندسازی صنعت حمل و نقل زمین دار شو: در یک همکاری مشترک، نقشه راهی برای هوشمندسازی صنعت حمل و نقل تعریف شده است که این نقشه راه همکاری ها را زیر یک سقف می آورد.به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای اجرائی شدن اهداف خود در زمینه هوشمندسازی حمل و نقل، به دنبال هم افزایی تلاش ها و برنامه ها است. این همکاری ها با نهادهای مرتبطی چون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و دفتر مطالعات راهبردی در زمینه حمل و نقل جاده ای منجر به تعریف نقشه راهی برای این حوزه شده است.
در این نقشه راه شناسایی دیگر بازیگران این حوزه نیز دیده شده اند تا همه ظرفیت های موجود در حوزه هوشمندسازی حمل و نقل در کنار یکدیگر قرار گیرند و برای تسریع اهداف مدنظر با یکدیگر همکاری کنند.
جلال موسوی، معاون اجرائی ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به این مطلب، اظهار داشت: برای هوشمندسازی این حوزه با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای همکاری می نماییم. این همکاری ها منجر به برگزاری رویدادی فناورانه نیز شد تا ایده ها ارائه و به نیاز صنایع متصل شود.
وی ادامه داد: در این رویداد ۲۵ طرح فناورانه برای پاسخ به چالش های حوزه راهداری برگزیده شد. به همین دلیل یک همکاری مشترک میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای شکل گرفت و قرار شد معاونت علمی و فناوری از این طرح ها حمایت ویژه داشته باشد.
به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، معاون اجرائی ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اشاره کرد: طرح ها می تواند پاسخی درست و فناورانه به نیازهای صنعت حمل و نقل و هوشمندسازی این صنعت کاربردی در کشور باشد.
منبع:

1400/07/28
10:00:52
0.0 / 5
248
تگهای خبر: جاده , حمل و نقل , راه , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک