مقاوم سازی ۵۵ هزار مسکن روستایی در استان مرکزی

مقاوم سازی ۵۵ هزار مسکن روستایی در استان مرکزی مرکزی مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان مرکزی اظهار داشت: مجموع مسکن های روستایی استان مرکزی 104 هزار واحد است که 55 هزار واحد از این تعداد، مقاوم سازی شده است.


محمدرضا رضا فرح روز دوشنبه ۲۷ دی در شورای مسکن استان مرکزی اضافه کرد: ساخت هفت هزار و ۴۲۵ واحد مسکونی در طرح جهش ملی تولید مسکن در شهرهای کمتر از ۱۰۰ هزار نفر جمعیت و روستاها در بنیاد مسکن استان هدفگذاری شده که تمام ظرفیت برای ساخت و بهره برداری از این طرح بکار گرفته می شود.
اضافه کرد: از این تعداد، هزار و ۴۴۶ واحد به بانک معرفی شده اند، یک هزار و ۲۳۵ واحد عقد قرارداد شده، یک هزار و ۳۴۶ واحد پروانه ساخت دریافت کرده اند، هزار و ۶۲۸ واحد در مرحله پی کنی، یک هزار و ۲۴۴ واحد در مرحله اجرای فوندانسیون، ۵۹۶ واحد در مرحله اسکلت، ۴۴۶ واحد در مرحله سقف، ۱۰۳ واحد در مرحله سفت کاری هستند و ۳۶ واحد نیز اختتام کار را دریافت کرده اند.
وی اظهار نمود: مجموع مسکن های روستایی استان مرکزی ۱۰۴ هزار واحد است که ۵۵ هزار واحد معادل ۵۴ درصد مجموع این واحدهای مسکونی با اعطای ۱۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال تسهیلات از طرف اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مقاوم سازی شده است.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مرکزی درباب سهمیه مقاوم سازی مسکن روستایی استان امسال اضافه کرد: این سهمیه امسال سه هزار و ۷۴۵ واحد است که بخش عمده ای از این واحدها به بانکهای عامل عرضه شدند و ۵۵۰ واحد نیز تکمیل شده و اختتام کار را دریافت کرده اند.1400/10/27
22:43:40
0.0 / 5
241
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک