معاون وزیر راه خبر داد؛

خبر خوش برای ساکنان پرند

خبر خوش برای ساکنان پرند به گزارش زمین دار شو سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید اظهار داشت: متروی شهر جدید پرند دهه فجر به بهره برداری می رسد.به گزارش زمین دار شو به نقل از وزارت راه و شهرسازی، علیرضا جعفری در بازدید از شهر جدید پرند و روند تکمیل زیرساخت های آن اعلام نمود: یک سری کمبودها و کسری ها در شهر جدید پرند وجود دارد که شامل واحدهای مسکونی مهر باقی مانده و همین طور اجرا و تکمیل واحدهای طرح نهضت ملی مسکن می باشد که امیدواریم با برنامه ریزی هایی که انجام شده در مشارکت با سازندگان بخش خصوصی و همین طور شهروندان، ظرفیت های منطقه پرند مورد استفاده قرار بگیرد و به سمت مطلوب پیش برود.
سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید خاطرنشان کرد: در مجموعه دولت این اراده وجود دارد تا تعهدات پیشین مسکن مهر صورت گیرد، همین طور با احیای فرصت های فعلی شهر جدید پرند برای ارتقای سطح کیفیت و بهبود زندگی شهروندان گام مؤثری برداشته شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی درباره این مطلب که شرکت عمران با فروش اراضی باید تامین مالی تکمیل زیرساخت های شهر را انجام بدهد، اظهار داشت: بازدید با هدف پاسخ به دستور وزیر راه و شهرسازی و ارائه برنامه برای رفع مشکلات و کمبودهای شهرهای جدید انجام شد.
وی اظهار داشت: با هماهنگی که در دولت انجام شد درصدد هستیم تا منابع مورد نیاز برای رفع کمبودها و مشکلات مردم را تامین نماییم.
جعفری با تکیه بر این که شهر جدید پرند ظرفیت های فراوانی برای رفع کمبودها دارد، اعلام نمود: شرکت عمران شهرهای جدید متولی مدیریت زمین در منطقه پرند است و با عنایت به این که سرمایه اراضی در شهر پرند وجود دارد با ایجاد ارزش افزوده در اراضی می توان منابع مورد نیاز برای تکمیل پروژه ها را تامین کرد.
وی توضیح داد: بعنوان نمونه یکی از پروژه هایی که در پرند نیازمند تخصیص اعتبار است متروی پرند بوده که با همکاری و هماهنگی با استانداری تهران و معاونت عمرانی استانداری ظرفیت مورد نیاز برای تکمیل متروی پرند تامین شده است.
سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید ابراز امیدواری کرد با پیگیری هایی که درباب تکمیل متروی پرند انجام می شود، هرچه سریع تر با استفاده از ظرفیت ها و امکاناتی که در خود شهر وجود دارد و با جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی تامین منابع مورد نیاز برای تکمیل پروژه های باقی مانده و پروژه های مترو و سایر پروژه های زیربنایی همچون تصفیه خانه ها، مراکز درمانی، بهداشتی و مذهبی امسال سرعت یابد.
جعفری اظهار داشت: منابع مالی تکمیل پروژه متروی پرند در همکاری و حمایت استانداری تامین می شود. همین طور درباب موضوعات فنی و اجرائی پروژه متروی پرند جلسه ای در هفته گذشته با مجموعه پیمانکاران انجام شد که با عنایت به برنامه ریزی های انجام شده مردم بتوانند در دهه فجر امسال از این خط استفاده کنند.


منبع:

1401/02/24
22:05:24
0.0 / 5
182
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک