با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام شد

شروع ساخت 100 هزار واحد نهضت مسکن در شهرهای جدید

شروع ساخت 100 هزار واحد نهضت مسکن در شهرهای جدید زمین دار شو: امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی عملیات اجرائی 100 هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید کلنگ زنی شد.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، امروز با حضور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی و رییس بنیاد مسکن و برخی معاونین وزارت راه و شهرسازی راه اندازی ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در برخی از شهرهای جدید شروع شد.
بنابراعلام شرکت عمران شهرهای جدید مسئولیت ساخت ۷۰۰ هزار واحد از چهار میلیون واحد طرح نهضت ملی مسکن را برعهده دارد که ۱۰۰ هزار واحد در اردیبهشت ماه و ۱۰۰ هزار واحد مسکونی کلنگ زنی شده است.
تا حالا اراضی اختصاص یافته در شهرهای جدید ۱۸ هزار و ۷۱۳ هکتار است تعداد یک میلیون و ۲۶۶ هزار نفر برای واحدهای نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید ثبت نام و ۳۱۳ هزار نفر تعیین تکلیف شده اند.
در این جلسه علیرضا جعفری مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با اشاره به شروع ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی اظهار داشت: در کنار ساخت مسکن توجه ویژه ای به پروژه های روبنایی و زیربنایی و سرانه های خدماتی داریم تا حالا ۵۲۶ پروژه خدماتی را به ارزش ۲۰ هزار میلیارد تومان در دستور کار قرار داده ایم.
او وعده داد که تا آخر سال ۸۰ درصد واحدهای مسکن مهر باقی مانده در شهرهای جدید تحویل داده شود و باقی مانده واحدها که عمدتاً در شهرهای پرند، هشتگرد و پردیس هستند تا پایان تابستان سال آینده تحویل داده شوند.
منبع:

1401/08/12
14:47:52
0.0 / 5
209
تگهای خبر: بنیاد مسكن , خدمات , راه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک