در گزارش زمین دار شو مطرح شد؛

قیمت سیمان افزایش نیافته است

قیمت سیمان افزایش نیافته است به گزارش زمین دار شو، رییس اتحادیه مصالح ساختمانی اظهار داشت: قیمت سیمان نسبت به قبل تغییری نداشته است و با همان قیمت های قبلی در بورس کالا عرضه می شود.به گزارش زمین دار شو به نقل از مهر، طی سنوات گذشته با ورود به فصل سرما، دولت برای جلوگیری از ناترازی گاز مصرف گاز خصوصاً در بخش صنایع بزرگ را محدود و در بعضی موارد قطع می کند.
صنعت سیمان یکی از همین صنایعی است که طی چند سال قبل با قطع گاز، مبادرت به استفاده مازوت به عنوان سوخت جایگزین می کند؛ نکته قابل توجه در این رابطه قیمت سیمان است چونکه باتوجه به شرایط موجود و کاهش سهمیه گاز که منجر به قطع گاز ۵۴ کارخانه نیز شد، پیش بینی ها این بود که تولید این محصول کاهش و به تناسب با آن قیمت افزایش یابد.
در این رابطه اسماعیل کاظمی قمی، رییس اتحادیه مصالح ساختمانی به خبرنگار مهر اظهار داشت: قیمت سیمان نسبت به قبل تغییری نداشته است و با همان قیمت های قبلی در بورس کالا عرضه می شود.
وی اشاره کرد: بااینکه کاهش سهمیه گاز، مقداری روند تولید را تحت تأثیر قرار داد اما مدیریت شد و مشکل خاصی در روند تولید و عرضه ایجاد نشد.
همچنین بررسی های خبرنگار مهر نیز نشان میدهد که قیمت سیمان تیپ دو در هر کیسه ۵۰ کیلویی به طور متوسط ۴۵ هزار تومان است. همین طور قیمت هر تن سیمان تیپ دو نیز بدون تغییر خاصی در محدوده ۹۰۰ هزار تومان معامله می شود.

1401/11/13
16:39:42
0.0 / 5
228
تگهای خبر: تولید , ساختمان , صنعت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک