رییس سازمان هواپیمایی كشوری مطرح كرد؛

رکورد جدید در صنعت هوایی کشور پس از پایان کرونا

رکورد جدید در صنعت هوایی کشور پس از پایان کرونا به گزارش زمین دار شو، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: علاوه بر تحریم های دشمن، کرونا هم صدمه شدیدی به صنعت هوانوردی وارد کرد اما با پایان این بیماری و استقبال بیشتر از دو میلیون مسافر در کشور شاهد رکورد بودیم.به گزارش زمین دار شو به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد محمدی بخش معاون وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه تحریم، چالش های بسیاری را برای صنعت هوانوردی به وجود آورد، اظهار داشت: با تاکید بر توان مهندسان ایرانی، و با وجود تمام محدودیت های ساختاری و اعتباری از این بحران سربلند بیرون آمدیم.
محمدی بخش در همایش مدیران ستادی و فرودگاهی شرکت فرودگاه ها اظهار نمود: فعالیت فرودگاه ها جدا از سازمان هواپیمایی نیست و تصمیمات مشترکی در این دو حوزه اتخاذ می شود.
تربیت نیروی متخصص برای آینده صنعت هوانوردی
وی درمورد ضرورت تربیت نیروی متخصص برای آینده صنعت هوانوردی اظهار داشت: با تقویت دانشکده هواپیمایی میتوان نیروی انسانی کارآمد برای این صنعت پرورش داد.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اینکه صنعت هوانوردی بدون مردم هیچ معنا و مفهومی ندارد اظهار داشت: تمام فعالیتهای این حوزه باید با هدف جلب رضایت مردم باشد.
محمدی بخش ضمن تاکید بر مبحث تهیه گواهینامه فرودگاهی اظهار داشت: گواهینامه فرودگاهی دغدغه مشترک سازمان هواپیمایی و شرکت فرودگاه ها است که در سال آینده پیگیری و صورت خواهد گرفت.
تکیه بر توان مهندسان ایرانی
وی با اشاره به اینکه تحریم، چالش های بسیاری را برای صنعت هوانوردی به وجود آورد اما دشمن به اهداف شوم خود در این حوزه نرسید، اظهار داشت: با تاکید بر توان مهندسان ایرانی، باوجود تمام محدودیت های ساختاری و اعتباری از این بحران سربلند بیرون آمدیم.
محمدی بخش اظهار داشت: علاوه بر تحریم های دشمن، بیماری منحوس کرونا هم صدمه شدید به صنعت هوانوردی وارد کرد اما با پایان این بیماری و استقبال بیشتر از دو میلیون مسافر در کمتر از ۲۰ روز، یک رکورد را در اعزام و پذیرش افراد شاهد بودیم.
استفاده از آموزش های بین المللی
معاون وزیر ضمن اشاره به برنامه های سال آینده اظهار داشت: باید از آموزش های بین المللی استفاده نماییم و ضمن استفاده از ظرفیت شرکتهای دانش بنیان، در راه توسعه قرار بگیریم.
وی با اشاره به اینکه همزمان با اغتشاشات اخیر، صنعت هوانوردی با تهدیدات بسیاری مواجه گردید، اظهار داشت: نیروهای متخصص و متعهد این صنعت حسرت تهدیدات امنیتی را به دل دشمن گذاشتند.

1401/12/17
14:04:12
0.0 / 5
174
تگهای خبر: راه , شركت , صنعت , فرودگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک