رونمایی از رقم پیشنهادی گروه كارگری

اعلام هزینه سبد معیشت کارگران ازسوی کمیته مزد

اعلام هزینه سبد معیشت کارگران ازسوی کمیته مزد زمین دار شو: نشست شورای عالی کار در حالی ادامه دارد که کمیته دستمزد گزارش رقم هزینه سبد معیشت کارگران را ارائه کرده است.به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، نشست شورای عالی کار که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نمایندگان گروه کارگری و کارفرمایی و دعوت وزرای اقتصاد و صمت اکنون درحال برگزاری است، در شرایطی پیش می رود که کمیته دستمزد شورای عالی کار گزارش خود درباره ی هزینه سبد معیشت خانوارهای کارگری را ارائه کرده است.

اعضای کمیته دستمزد رقم هزینه ماهانه سبد معیشت کارگران را ۱۲ میلیون و ۴۷۹ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام نموده اند.
طبق آخرین اخبار، نمایندگان گروه کارگری هم در این نشست از سبد معیشت کارگران برمبنای محاسبات و جمع بندی گزارش های نهایی خود رونمایی کرده و به رقم ۱۷ میلیون و ۴۴۷ هزار و ۱۶۰ تومان رسیده و آنرا پیشنهاد کرده اند.

رقم کمیته دستمزد با رقم پیشنهادی گروه کارگری فاصله بسیار دارد و نسبت به گزارش دوماه قبل وزارت کار درباره ی خط فقر ۱۴ میلیون تومانی هم کمتر است.

به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، پیش تر کارشناسان و فعالان حوزه کار تصمیم گیری درباره ی رقم دستمزد ۱۴۰۲ را به جهت برآوردهای گوناگون از هزینه سبد معیشت و اعلام ارقام متفاوت از ۱۵ میلیون تومان تا ۲۰ میلیون تومان سخت و پیچیده عنوان کرده بودند.
منبع:

1401/12/23
08:35:24
0.0 / 5
170
تگهای خبر: هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک