مدیرعامل راه آهن:

رکوردهای تاریخی در بخش ریلی زده شد

رکوردهای تاریخی در بخش ریلی زده شد به گزارش زمین دار شو، مدیرعامل راه آهن اظهار داشت: در بخش ریلی دو رکورد تاریخی شکسته شد.به گزارش زمین دار شو به نقل از مهر، میعاد صالحی، مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی در مراسم افتتاح ۵۰۰ ناوگان تولید داخل اظهار داشت: امروز دو رکورد در حمل و نقل شکسته شد رکورد اول در سه ماهه چهارم سال ۱۴۰۱ با تولید تمام داخلی و تمام بخش خصوصی ۵۰۰ دستگاه ناوگان پس از مراسم به بهره برداری خواهد رسید. اشتغالزا و دانش بنیان بوده است و همراه و همگام با کمپانی های دنیا رقابت می نماییم این ۵۰۰ دستگاه رکوردی را ثبت کرده است در طول ۳ ماهه است و رشد ۴۳ درصدی نسبت به سال قبل بوده است.
وی در ادامه بیان کرد: با حمایت بخش خصوصی این رکورد شکسته شده است.
وی در ادامه اظهار داشت: رکورد دوم حمل و نقل مسافر ریلی مربوط به سال ۱۳۸۹ بود با جا به جایی حدود ۲۸ میلیون ۷۵۰ هزار مسافر با وجود بدهی های سنگین دولت قبل به جا مانده بود ایام کرونا بود لوکوموتیو ها کنار گذاشته شده بود در دولت سیزدهم توانست تمام کمبودها را جبران کند و تا به امروز با عبور از رکورد ۲۹ هزار نفر مسافر جا به جا شده است و یک رکورد تاریخی در صد سال ثبت کرده ایم.
مدیرعامل راه آهن اظهار داشت: برای رفاه مردم گاری نکرده ایم برای ایام نوروز به ازای هر یک صندلی چندین برابر تقاضا وجود داشت با وجود افزایش ها ۴۲ درصد بالا رفته است و ۲۰ درصد هم تاخیر در حرکت داشته ایم. انشاالله بتوانیم نقدینگی خوبی در بخش حمل و نقل ریلی داشته باشیم.
وی در ادامه اضافه کرد: مانع وزارت راه و وزارت نفت رفع شده است و اگر قرارداد منعقد شود می تواند در بخش ریلی تحولی را شاهد باشیم.


منبع:

1401/12/26
23:55:29
0.0 / 5
184
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک