با مشاركت وزارت ورزش وجوانان و صندوق كارآفرینی امید رقم خورد

ایجاد 1320 فرصت شغلی برای جوانان در 520 طرح

ایجاد 1320 فرصت شغلی برای جوانان در 520 طرح زمین دار شو: مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید از بهره برداری ۵۲۰ طرح در حوزه جوانان با همكاری مشترك وزارت ورزش و جوانان آگاهی داد و اظهار داشت: این طرح ها به ایجاد ۱۳۲۰ فرصت شغلی منجر گردیده است.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، اصغر نوراله زاده در مراسم افتتاح همزمان طرح های اشتغال مورد حمایت صندوق كارآفرینی امید كه با حضور وزیر ورزش و جوانان انجام شد اظهار نمود این طرح ها با همكاری وزارت ورزش و جوانان امروز به بهره برداری رسیده و ۶۳۰ میلیارد ریال تسهیلات به آنها پرداخت شده است.

وی افزود: صندوق كارآفرینی امید از شروع فعالیت دولت یازدهم تا آخر سال ۹۷ در حوزه جوانان ۳۴۹ هزار و ۲۶۷ فقره تسهیلات اشتغال با اعتبار ۴۲ هزار و ۱۰۹ میلیارد و ۲۸۳ میلیون ریال پرداخت كرده است كه از این تعداد ۲۱۱۳۷۰ فقره به مردان و ۱۳۶۰۹۵ فقره به بانوان و ۱۸۰۲ فقره به اشخاص حقوقی پرداخت شده است.

مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید از مجموع تسهیلات، پرداختی ۱۰۶۸۲۰ فقره تسهیلات را مربوط به حوزه ازدواج جوانان، ۵۶۴۱ فقره تسهیلات را مربوط به حوزه مسكن جوانان و ۶۹۳۰۷ فقره تسهیلات را در سایر سرفصل ها عنوان نمود.

نوراله زاده اشاره كرد: صندوق كارآفرینی امید از شروع قانون پشتیبانی از اشتغال روستایی و عشایری از محل منابع صندوق توسعه ملی تابحال ۲۴ هزار و ۹۵۷ فقره تسهیلات با اعتبار ۱۲ میلیون ریال پرداخت كرده است.

بگفته وی از مجموع تسهیلات پرداختی ۱۲ هزار و ۵۲۸ فقره به مردان و ۱۱ هزار و ۷۷ فقره به بانوان پرداخت شده است.

نوراله زاده در عین حال رویكرد صندوق كارآفرینی امید در پرداخت تسهیلات را پشتیبانی از سمن های جوانان و فعالان اجتماعی حوزه جوان، افزایش مشاركت پذیری جوانان در فعالیت های اقتصادی، تاكید بر ظرفیت سازی، توانمندسازی، ارتقای مهارت و توسعه بازار در امتداد كاهش فقر، حمایت دز طرح های دانش بنیان، صنعت فناوری اطلاعات و استارت آپها ذكر كرد.

مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید سه طرح "روستای بدون بیكار"، " یك روستا یك محصول"و " صندوقهای خرد محلی" را استراتژی های اصلی صندوق در پشتیبانی از توسعه اقتصاد منطقه ای برشمرد.

به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا همچون رسته های مورد حمایت صندوق كارآفرینی امید بخش پوشاك با پرداخت اعتبار ۱۸ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال، صنایع غذایی با ۳۷ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال، مشاغل خدماتی با ۲۷۴ میلیارد و ۴۶ میلیون ریال، صنایع دستی با ۳۰ میلیارد و ۴۷۷ میلیون ریال، بوم گردی با ۳۴ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال، دامداری و شیلات با ۵۱ میلیارد و ۹۸۷ میلیون ریال و كارگاه های صنعتی با ۳۷ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال بوده است.1398/01/26
15:25:30
5.0 / 5
4004
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک