آغاز پروازهای خارجی ترمینال سلام فرودگاه امام

آغاز پروازهای خارجی ترمینال سلام فرودگاه امام به گزارش زمین دار شو معاون بهره برداری شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از آغاز انتقال پروازهای بین المللی ترمینال یك به ترمینال سلام فرودگاه امام خمینی آگاهی داد و اظهار داشت: پنجشنبه هفته گذشته شركت هواپیمایی سلام ایر پرواز خودرا در ترمینال سلام شروع كرد و تا ششم شهریور ماه نیز بقیه ایرلاین هایی كه در این زمینه با آنها با توافق رسیده ایم، پروازهایشان را عملیاتی می كنند.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، ۲۸ خرداد ماه امسال ترمینال "سلام" فرودگاه امام خمینی (ره) با حضور رئیس جمهور، وزیر راه و شهرسازی و دیگر مسئولان دولتی راه اندازی شد تا بعد از نزدیك به ۱۰ سال ساخت این پروژه به انتها برسد.
از همان زمان تابحال مسئله انتقال قسمتی از پروازهای خارجی از ترمینال یك فرودگاه امام به این ترمینال مطرح بود تا قسمتی از پروازهای داخلی یا پروازهای خارجی كانكشن نیز به ترمینال یك منتقل شود و در این راستا با بعضی از شركت های هواپیمایی داخلی و خارجی توافقاتی صورت گرفت.
حسن خوشخو - معاون بهره برداری شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)- درباره آخرین وضعیت پروازهای ترمینال سلام به ایسنا اظهار داشت: یك منبعی به نام ترمینال سلام به منابع فرودگاهی ما اضافه شده است كه می تواند ظرفیت و پتانسیل فرودگاه امام را برای ارائه خدمات فرودگاهی افزایش دهد. بدین سبب باید از آن استفاده نمائیم كه در این راستا منتظر پرواز برگشت حجاج هستیم.
وی ادامه داد: در این راستا با شش ایرلاین مكاتبات و توافقات لازم صورت گرفته تا پروازهای خودرا در ترمینال سلام انجام دهند كه شامل ایرلاین هایی همچون آرمنیا، برآوو، آسمان، سلام ایر، آذربایجان و العراقیه است.
خوشخو افزود: پرواز سلام ایر در ترمینال سلام شروع شده و دیگر پروازها نیز یكی بعد از دیگری به ترمینال سلام منتقل می شود و پنج ایرلاین دیگر تا ششم شهریور ماه در این ترمینال پروازهای بین المللی خودرا عملیاتی می كنند.
معاون بهره برداری شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در پاسخ به سوالی درباره اینكه كدام پروازها در ترمینال سلام و كدامیك در ترمینال یك فرودگاه امام برنامه ریزی شده اند، اظهار نمود: پروازهایی كه كانكشنی است به ترمینال یك و پروازهای خارجی كه مبدا و مقصد مستقیم دارند و مبداء آنها فرودگاه امام است را به ترمینال سلام منتقل كرده ایم.1398/05/22
13:08:26
5.0 / 5
3910
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک