مدیرعامل بانك توسعه تعاون اعلام كرد

پیش بینی ایجاد ۴۵ هزار شغل در روستاها تا آخر سال

پیش بینی ایجاد ۴۵ هزار شغل در روستاها تا آخر سال به گزارش زمین دار شو مدیرعامل بانك توسعه تعاون اظهار داشت: از محل پرداخت تسهیلات بانك به طرح اشتغال روستایی 35 هزار شغل جدید به وجود آمده وچنانچه كه كل تسهیلات تا آخر سال پرداخت گردد هدفگذاری 45 هزار شغل روستایی محقق خواهد شد.حجه اله مهدیان در گفت و گو با ایسنا، مجموع تسهیلات پرداختی بانك به طرح اشتغال روستایی را ۱۷۰۰ میلیارد تومان ذكر كرد و اظهار داشت: این رقم نه تسهیلات مصوبه و منعقده بلكه پرداختی واقعی ما تا اختتام مهرماه بوده است ولی تكلیف ما ۲۴۳۸ میلیارد تومان است كه باید مابه تفاوت این رقم را تا آخر سال در بخش اشتغال روستایی پرداخت نماییم.

وی میزان اشتغال به وجود آمده از محل پرداخت این تسهیلات را ۳۵ هزار شغل جدید اعلام نمود و اظهار داشت: تسهیلات پرداختی در بخش اشتغال روستایی كماكان ادامه دارد و برآوردهای ما نشان میدهد كه با تخصیص ۱۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ۳۵ هزار شغل جدید به وجود آمده است.

به گفته مدیرعامل بانك توسعه تعاون درصورتی كه تمام تسهیلات تا آخر سال پرداخت گردد به هدفگذاری ۴۵ هزار شغل ایجادی در بخش روستایی دست خواهیم یافت.

مهدیان درباره پشتیبانی از زنان سرپرست خانوار نیز اظهار داشت: ما یك بانك اقتصادی اجتماعی هستیم كه در همه طرح های ملی مشاركت داریم. در حوزه اشتغال، برای زنان سرپرست خانوار هم تكلیف داریم كه در دستور كار بانك قرار دارد.
مدیرعامل بانك توسعه تعاون درباره نظارت بر پرداخت تسهیلات و انحراف آن نیز اظهار داشت: نظارت بر اعطای تسهیلات تكلیف همه بانك های كشور همچون بانك توسعه تعاون است و در بحث انحراف تسهیلات نیز طبیعتا اگر بگوییم انحراف صفر است كمی آرمانی و غیر منطقی است ولی مهم این است كه درصد انحراف كم باشد.
وی ادامه داد: خوشبختانه تجربه طرح های زودبازده و طرح های ملی قبلی را داشتیم و از تجارب آنها استفاده كردیم پس با اطمینان اعلام می كنم كه انحراف از پرداخت تسیهلات ما تك رقمی و ناچیز بوده است.
به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، مجموع تسهیلات پرداختی بانك توسعه تعاون طی هفت ماهه اخیر ۷۰۰۰ میلیارد تومان بوده و پیش بینی می شود تا آخر سال به ۱۳ هزار میلیارد تومان افزایش یابد.1398/08/16
11:22:30
5.0 / 5
4266
تگهای خبر: اشتغال , بانك , تسهیلات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک