در گفت وگو با زمین دار شو اعلام شد

ثبت نام مسكن ملی در استان تهران و شهرهای جدید از 21 اسفند

ثبت نام مسكن ملی در استان تهران و شهرهای جدید از 21 اسفند به گزارش زمین دار شو معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: ثبت نام جاماندگان طرح اقدام ملی مسكن در ۹ استان باقی مانده همچون تهران و شهرهای جدید از بامداد روز چهارشنبه ۲۱ اسفندماه شروع می شود.


محمود محمودزاده در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: مرحله دوم نام نویسی از متقاضیان طرح اقدام ملی مسكن در استان تهران و ۸ استان دیگر از ساعت ۱۰ بامداد روز چهارشنبه ۲۱ اسفندماه شروع می شود و در ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۲ اسفند تمام می شود. متقاضیان برای نام نویسی به نشانی اینترنتی tem.mrud.ir رجوع كنند.
وی ادامه داد: ثبت نام برای تمامی شهرهای جدید همچون شهرهای استان تهران و البرز شامل پردیس، پرند، ایوانكی و هشتگرد در ایام چهارشنبه و پنجشنبه انجام می شود. همینطور با توجه به این كه نام نویسی از آغاز هفته جاری در ۲۱ استان شامل شهرهای جدید نبوده در ایام چهارشنبه و پنجشنبه شهرهای جدید استانهای مذكور را هم شامل می شود و در استان هایی كه شهرهای جدید دارند ثبت نام صورت می گیرد.
محمودزاده درباره اضافه شدن مواردی همچون در اولویت قرار گرفتن خانوارها بر مبنای تعداد افراد تحت تكفل خاطرنشان كرد: هیچگونه شرط جدیدی برای ثبت نام اضافه نشده است اما با توجه به این كه به سبب انتشار ویروس كرونا و در نظر گرفتن این مورد كه همه مردم بتوانند صرف نظر از برخوردار بودن از اینترنت پرسرعت یا عدم برخورداری مبادرت به ثبت نام كنند مكانیزم نام نویسی را تغییر دادیم و دیگر مثل سابق كه بعد از پر شدن ظرفیت سایت بسته می شد نیست.
معاون مسكن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی تصریح كرد: بر این اساس همه افراد با در اختیار داشتن فرصت برابر می توانند طی دو روز مبادرت به ثبت اطلاعات خود در سامانه و نام نویسی كنند. بنابراین پیشبینی می شود كه تعداد افراد ثبت نام كننده بیشتر از ظرفیت مرحله دوم باشد. ازاین رو تصمیم گرفته شد بعد از پالایش متقاضیان بر مبنای شروط پنج گانه و مشخص شدن افراد واجد شرایط بر مبنای تعداد افراد تحت تكفل، سن سرپرست خانوار، مدت زمان ازدواج و... اولویت بندی و انتخاب صورت گیرد.
وی با اشاره به اینكه در این مرحله ۲۰۰ هزار ظرفیت جدید در نظر گرفته ایم اشاره كرد: در مرحله اول ۲۴۰ هزار نفر ثبت نام كردند كه از این تعداد ۱۴۰ هزار نفر واجد شرایط و ۱۰۰ هزار نفر فاقد شرایط بودند.
محمودزاده در پاسخ به این پرسش كه با عنایت به آورده ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان متقاضیان در ابتدای كار و لحاظ این مساله كه امكان دارد برخی افراد توانایی پرداخت این مبلغ را نداشته باشند آیا افراد دیگری جایگزین می شوند یا خیر خاطرنشان كرد: بله طبیعتاً اگر با ریزش برخی افراد در مرحله پرداخت آورده مواجه باشیم از كسانی كه حذف شده اند دعوت به عمل می آید.
معاون وزیر راه و شهرسازی درباره اشكال فنی سایت برای متقاضیانی كه با تلفن همراه وارد می شوند اظهار داشت: الان ثبت نام با كامپیوتر و لپ تاپ امكان پذیر است اما بنای ما بر این است كه همه افراد همچون كسانی كه با گوشی همراه وارد سامانه می شوند بتوانند به راحتی نام نویسی كنند بنا بر این تلاش می نماییم در اسرع وقت این مشكل را برطرف نماییم.1398/12/19
21:01:31
5.0 / 5
3302
تگهای خبر: اینترنت , راه , ساختمان , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک