از سوی وزیر راه به رئیس جمهور اعلام شد؛

آخرین وضعیت تبادلات تجاری با همسایگان و پرواز های بین المللی

آخرین وضعیت تبادلات تجاری با همسایگان و پرواز های بین المللی به گزارش زمین دار شو وزیر راه و شهرسازی از تماس تلفنی با رئیس جمهور اطلاع داد و اظهار داشت: در این تماس تلفنی آخرین وضعیت تبادلات تجاری با همسایگان، پروازهای بین المللی و تردد در جاده ها به اطلاع رئیس جمهور رسانده شد.


به گزارش زمین دار شو به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی در مورد گفتگو با رئیس جمهور و ارائه آخرین وضعیت تبادلات تجاری و پروازهای بین المللی اظهار داشت: روز جمعه رئیس جمهور جویای آخرین وضعیت مرزها و تبادلات تجاری با كشورهای همسایه، پروازهای بین المللی، وضعیت لجستیك و تردد در جاده ها بودند.
وزیر راه و شهرسازی افزود: در این گزارش به ریاست جمهوری اعلام گردید كه تمامی پروتكل های وزارت بهداشت در همه حوزه های حمل و نقل و تمامی ایستگاه های راه آهن، فرودگاه ها، بنادر و همه پایانه های بار و مسافر انجام می گیرد. هم اكنون در همه مرزهای كشور تبادلات تجاری برپایه پروتكل های وزارت بهداشت در حال انجام می باشد.
وی در مورد پروازهای بین المللی اظهار داشت: در گزارشی كه خدمت آقای رئیس جمهور داشتیم اعلام گردید كه پروازهای بین المللی توسط هواپیماهای داخلی و خارجی بر مبنای توافقات صورت گرفته فعلاً با چند كشور همچون چند كشور اروپایی مطابق پروتكل های تجاری انجام می گیرد.
اسلامی اضافه كرد: در این خصوص مهمترین اقدام در پروازهای بین المللی جا به جایی كالاهای مورد نیاز فوری كشور بخصوص اقلام دارویی و تجهیزات مورد نیاز وزارت بهداشت است كه از اقصی نقاط به كشور حمل و تحویل وزارت بهداشت شده است.
وزیر راه و شهرسازی در بخش دیگری از این گفتگو به رئیس جمهور اظهار داشت: كلیه بنادر كشور كاملاً فعال بوده و تخلیه و بارگیری كشتی ها در حال انجام می باشد. این تخلیه و بارگیری به خصوص در تأمین كالاهای اساسی و حمل آن از بنادر به اقصی نقاط كشور است كه خوشبختانه با حضور غیرتمندانه رانندگان عزیزمان در حمل و نقل عمومی بدون وقفه انجام می گیرد.
اسلامی میزان تردد در جاده های كشور با عنایت به اطلاعیه های داده شده را دیگر موضوعی اعلام نمود كه از جانب رئیس جمهور مورد پیگیری قرار گرفت و در این خصوص خاطرنشان كرد: در مورد تردد در جاده ها و آخرین وضعیت آنها جا دارد یك قدردانی از مردم عزیز كشورمان داشته باشیم كه تا حدودی به درخواست ها برای پرهیز از سفرهای غیرضروری توجه كردند.
وی اضافه كرد: طبق آماری كه خدمت آقای رئیس جمهور اعلام شد، تردد در استان های اصفهان (۲۷ درصد)، مازندران (۳۶ درصد) و گیلان (۴۰ درصد) كاهش را در ایام پنجشنبه و جمعه ثبت كرده اند.
اسلامی اظهار داشت: بدین سان به صورت كلی تردد در جاده های كشور طبق آمارهای اعلام شده با كاهش ۲۵ درصدی مواجه بوده است.

1398/12/26
14:21:58
5.0 / 5
3386
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک