یك مقام مسئول بانكی:

وام انبوه سازان 250 میلیون تومان شده است نه وام خرید مسكن

وام انبوه سازان 250 میلیون تومان شده است نه وام خرید مسكن به گزارش زمین دار شو مدیر امور اعتباری بانك عامل بخش مسكن اظهار داشت: تسهیلات اعطایی به ازای هر واحد به سازندگان حرفه ای در تهران 250 میلیون تومان خواهد بود.به گزارش زمین دار شو به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمدحسن علمداری از افزایش سقف تسهیلات انبوه سازان به رقم ۲۵۰ میلیون تومان در تهران آگاهی داد و اظهار داشت: تسهیلات اعطایی به ازای هر واحد به سازندگان حرفه ای در صورت استفاده از فناوری نوین و كاهش مصرف انرژی، ۲۵۰ میلیون تومان تعیین شده است.
وی اضافه كرد: این تسهیلات (در صورت رعایت فناوری های نوین) در مراكز استانها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر ۲۲۰ میلیون تومان و برای سایر شهرها ۱۸۰ میلیون تومان است.
این مقام مسئول در بانك عامل بخش مسكن سقف تسهیلات اعطایی به ازای هر واحد را برای سازندگان حرفه ای در تهران (بدون رعایت فناوری های نوین) ۲۰۰ میلیون تومان، مراكز استانها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر ۱۷۰ میلیون تومان و برای سایر شهرها ۱۴۰ میلیون تومان برشمرد.
علمداری همین طور سقف تسهیلات اعطایی به ازای هر واحد را به شكل عادی (بساز و بفروش ها) در تهران ۷۰ میلیون تومان، مراكز استانها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر ۶۰ میلیون تومان و برای سایر شهرها ۵۰ میلیون تومان اعلام نمود.


منبع:

1399/01/08
23:18:54
5.0 / 5
2878
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , راه , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک