سخنگو سازمان هواپیمایی كشور:

تمامی مسافران در فرودگاه ها تب سنجی می شوند

تمامی مسافران در فرودگاه ها تب سنجی می شوند به گزارش زمین دار شو سخنگوی سازمان هواپیمایی اظهار داشت: مجهز بودن فرودگاه ها به تب سنج، رعایت فاصله گذاری اجتماعی در میان كاركنان فرودگاه ها و ضدعفونی ترمینال ها همچون موارد بهداشتی است كه در فرودگاه ها رعایت می شود.


به گزارش زمین دار شو به نقل از مهر، به نقل از صدا و سیما، رضا جعفرزاده، سخنگوی سازمان هواپیمایی كشور درباره روش اجرای دستورالعمل های بهداشتی وزارت بهداشت برای پیشگیری از شیوع بیماری كرونا اظهار داشت: از آغاز شیوع بیماری كرونا جلسات گوناگونی با بخش های مختلف صنعت گذاشته شد و مسؤلان شركت فرودگاه ها، مدیران شركت ها، هواپیمایی ها، مسئولین وزارت بهداشت در این جلسات حضور داشتند و محور فعالیت ها مشخص شد. وی با اشاره به اینكه سازمان هواپیمایی كشور باید بر مبنای دستور العمل های وزارت بهداشت عمل كند اضافه كرد: بر این اساس تمامی دستورالعمل ها از راه وزارت بهداشت به سازمان هواپیمایی كشور ارسال و ما به صورت بخشنامه به سایر بخش ها ارسال كردیم. سخنگوی سازمان هواپیمایی بیان نمود: مجهز بودن فرودگاه ها به دستگاه تب سنج، رعایت فاصله گذاری اجتماعی در میان كاركنان و نیروهای انسانی فرودگاه ها و ضدعفونی ترمینال ها و اماكن مربوطه همچون موارد بهداشتی است كه در فرودگاه ها رعایت می شود. مسافرانی كه علایم كرونا دارند، نمی توانند وارد هواپیما شوند
جعفرزاده افزود: مسافران در بدو ورود به ترمینال ها از نظر سلامتی بررسی می شوند اگر تب یا علایم دیگری داشته باشند امكان ورود به هواپیما نخواهند داشت. وی ادامه داد: با عنایت به شیوع بیماری، پروازها نسبت به گذشته كاهش پیدا كرده است. جعفر زاده با اشاره به اینكه سازمان هواپیمایی كشوری عضو ایكائو است و بر مبنای دستورالعمل های سازمان بهداشت جهانی عمل می كند اظهار داشت: در فرودگاه ها، مسئولین وزارت بهداشت و هلال احمر مستقر هستند و تمام نكات بهداشتی بر مبنای دستورالعمل ها اجرایی می شود.

1399/01/20
23:23:39
5.0 / 5
2902
تگهای خبر: پرواز , دستگاه , راه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک