دبیر كانون انبوه سازان مسكن كشور عنوان كرد:

آغاز كارهای ساختمانی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی

آغاز كارهای ساختمانی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی زمین دار شو: خوزستان دبیر كانون انبوه سازان مسكن كشور از آغاز فعالیت واحدهای كارگاهی مسكن و ساخت و سازها با رعایت موارد ایمنی و بهداشت و پروتكل های در نظرگرفته شده از طرف وزارت بهداشت و راه و شهرسازی خبرداد.فرشید پورحاجت در گفت و گو با ایسنا، درباب بازگشایی واحدهای كارگاهی برای ادامه روند ساخت و ساز مسكن باتوجه به شیوع ویروس كرونا اظهار نمود: باتوجه به تاكیدات وزارت بهداشت و راه و شهرسازی، رعایت پروتكل های بهداشتی برای بازگشایی واحدهای كارگاهی مسكن در دستور كار قرار گرفته و ادامه فعالیت این كارگاه ها با رعایت پروتكل های بهداشتی امكان پذیر است.

وی اضافه كرد: سال ها است كه درباب بحث ایمنی و بهداشت كارگاه های ساختمانی صحبت می شود و دراین زمینه دستورالعمل هایی نیز برای رعایت این موارد وجود دارد اما باید این پروتكل ها در كارگاه های ساختمانی به صورت واقعی اجرایی شوند.

دبیر كانون انبوه سازان مسكن كشور با اعلان اینكه عملیات ساخت و ساز مسكن در كشور به صورت جست و گریخته شروع شده است، اشاره كرد: اگر مسایل اقتصادی در كنار مسایل بهداشتی قرار بگیرند و به صورت همزمان و با رعایت موارد و دستورالعمل ها به هر دو مورد نگاه شود اساسا می توان شاهد از سرگیری كامل فعالیت كارگاه های ساختمانی و ساخت و ساز مسكن در شرایط كرونایی بود.

پورحاجت عنوان كرد: بخش تولید سیاست های كلانی كه در دولت مطرح می شود را می پذیرد و دراین زمینه اگر دولت تصمیم بگیرد كه كارهای اقتصادی از سر گرفته شود، تولیدكنندگان نیز همراه دولت خواهند بود.

وی افزود: هم اكنون و باتوجه به شرایطی كه در بحث شیوع ویروس كرونا وجود دارد، اولویت سلامت نیروی كار و جان انسان ها است. دراین زمینه باید به این اولویت توجه ویژه كرد و سپس به دنبال اجرای دستورالعمل هایی باشیم كه در امتداد مسایل اقتصادی هستند.
1399/01/30
16:18:22
5.0 / 5
2975
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک