مدیركل راهداری بوشهر اعلام كرد

توزیع ۲۸ هزار حلقه لاستیك بین كامیونداران

توزیع ۲۸ هزار حلقه لاستیك بین كامیونداران به گزارش زمین دار شو مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر از توزیع 28 هزار حلقه لاستیك با نرخ دولتی در میان كامیونهای حامل كالاهای اساسی این استان آگاهی داد و اظهار داشت: پرداخت بیمه بیكاری و تسهیلات یك تا دو میلیون تومانی با سه ماه تنفس از دیگر اقدامات حمایتی انجام شده بوده است.


سید حمیدرضا علم در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: از اقدامات حمایتی انجام شده برای رانندگان كامیون حامل كالاهای اساسی در اسفند ماه سال قبل و فروردین ماه امسال، تمدید غیر حضوری كارت هوشمند رانندگان و توزیع هزار بسته بهداشتی در میان آنها شامل ماسك، ژل ضدعفونی كننده، دستكش و دستمال كاغذی بوده است.
وی ادامه داد: پرداخت بیمه بیكاری برای این قشر زحمتكش و تسهیلات یك تا دو میلیون تومانی به صورت كارت خرید اعتباری از دیگر اقدامات حمایتی برای كامیونداران حامل كالاهای اساسی بوده كه در این ایام انجام شده است. البته تسهیلات دارای سه ماه تنفس و به صورت ارزان قیمت به آنها ارائه شده و می شود.
مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر افزود: در اسفندماه سال سال قبل ۷۰۷ هزار تن انواع كالاهای اساسی با بیش از ۴۶ هزار و ۷۰۰ دستگاه انواع كامیون از بنادر این استان حمل و به سراسر كشور منتقل شد كه این میزان نسبت به اسفند ماه سال ۱۳۹۷ حدود ۶ درصد رشد را نشان میدهد. همین طور میزان جابه جایی كالاهای اساسی در فروردین ماه امسال ۴۲۰ هزار تن بوسیله ۲۹ هزار دستگاه كامیون بوده كه نسبت به فروردین سال قبل با كاهش حدود ۲۲ درصدی روبه رو شده است.
بگفته علم، كالاهای اساسی شامل برنج گندم و نهاده های كشاورزی و دامی است و عمده محصولات كشاورزی نیز همچون گوجه فرنگی، بادمجان و موز نیز در جابجایی دو ماه گذشته نقش پررنگی داشته و مواد اولیه سیمان و فرآورده های نفتی شامل بنزین و گازوئیل نیز توسط كامیونداران حمل شده است.
او همینطور با اشاره به ارائه حواله لایستك تشویقی به صورت غیر حضوری و آنلاین به رانندگان حامل كالای اساسی در دو ماه گذشته، اظهار داشت: طی دو ماه گذشته ۲۸ هزار حلقه لاستیك در میان كامیونداران حامل كالاهای اساسی توزیع شد و این سهمیه تشویقی به ازای پیمایش هر ۵ هزار كیلومتر برای رانندگان كامیون در نظر گرفته شده است كه میزان پیمایش دو دو ماه گذشته به یك سوم كم شد تا از رانندگان حمایت بیشتری صورت گیرد. همین طور طبق گزارش های رسیده هیچ یك از رانندگان كامیون به ویروس كرونا مبتلا نشده اند.
منبع:

1399/02/04
19:50:09
5.0 / 5
2635
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک