وزیر راه وشهرسازی:

تحرك بیشتری در پروژه های لرستان ایجاد خواهد شد

تحرك بیشتری در پروژه های لرستان ایجاد خواهد شد لرستان وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: تحرك بیشتری در پروژه های لرستان ایجاد خواهد شد.


محمد اسلامی امروز دوازدهم تیرماه در حاشیه مراسم کلنگ زنی قطعه چهارم، چهار خطه پلدختر- خرم آباد در جمع خبرنگاران اظهار نمود: امروز عملیات اجرایی قطعه چهارم جاده جدید و جایگزین پلدختر -خرم آباد که مطالعات آن انجام شده را آغاز کردیم.
وی با اشاره به اینکه طول این قطعه ۱۲ کیلومتر است، اضافه کرد: کل مسیر ۴۸.۵ کیلومتر است که برای ۱۷.۵ کیلومتر آن قبلا پیمانکار مستقر شده، ۱۲ کیلومتر را امروز پیمانکار شروع بکار کرد و ۱۸ کیلومتر باقی مانده مسیر هم در آینده نزدیک عملیات اجرایی آنرا آغاز خواهیم کرد.
وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: راه اندازی مجموعه جدید این محور سبب می شود که ۱۰کیلومتر مسافت کوتاه تر شود ضمن اینکه روستاهای مسیر به نحو مناسبی از دسترسی به جاده بهره مند خواهند شد.
اسلامی عنوان کرد: برای مسیر قبلی که ۳۰ کیلومتر راه با سیل ناپدید شده بود و راهی وجود نداشت و ۱۸.۵ کیلومتر مسیر هم گرفتار صدمه شده بود و الان این ۴۸.۵ کیلومتر جاده فعلی را بازسازی و احیا کردیم که برای ترافیک عمومی باز نیست اما برای دسترسی محلی باز است و اقدامات تثبیتی جداره های آنرا انجام می دهیم.
وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: منتظر بودیم رودخانه پلدختر کم آب شود تا بتوانیم با لایروبی آن دیواره سازی را انجام تا جاده بدنه ایمنی پیدا کند که این مهم را در دستور کار قرار دادیم.
اسلامی بیان نمود: تخصیص ها همیشه کم و زیاد بوده اما اراده کردیم تا دیواره سازی را در سالجاری به اتمام می رسانیم.
وی عنوان کرد: زمان بندی پروژه چهارخطه جدید ۳۶ ماهه است وامیدارم معارضی نداشته باشد.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه یکی از اشکالات طرح های عمرانی کشور نپذیرفتن اوراق مشارکت از جانب پیمانکاران است، اظهار داشت: در چندماه کرونا، راهداری لرستان ۱۰۰ کیلومتر روکش آسفالت در لرستان انجام دادند، اما متاسفانه برخی اوقات خدمات افراد خدوم دیده نمی گردد.
وی افزود: به جهت اینکه تحول خوبی در پروژه های عمرانی باقی مانده ایجاد شود سالجاری اسناد خزانه به دستور رئیس جمهور تبدیل به پول نقد کردند و سازمان برنامه بودجه وخزانه درصدی از آنرا پول نقد پرداخت می کند.
اسلامی عنوان کرد: امیدواریم با کیفیت جدید منابع در سالجاری بتوانیم تحرک بیشتری را در پروژه های لرستان ایجاد نماییم.1399/04/13
12:17:18
5.0 / 5
1738
تگهای خبر: بازسازی , جاده , خدمات , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک