مدیر مركز مدیریت راه های كشور خبر داد

كاهش ۱۶ درصدی سفرهای بین استانی در تیر ماه

كاهش ۱۶ درصدی سفرهای بین استانی در تیر ماه زمین دار شو: مدیر مركز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای كشور اظهار داشت: بر طبق آمارهای دریافت شده از میزان تردد وسایل نقلیه مختلف، سفرهای بین استانی در 11 روز ابتدای تیر ماه نسبت به همین بازده زمانی در سال قبل 16.21 درصد كاهش داشته است.


علی اکبر آشوری در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: بر طبق آخرین آمارهای دریافت شده از محورهای مواصلاتی اصلی استان های مختلف میزان تردد وسایل نقلیه گوناگون در ۱۱ روز ابتدای تیر ماه نسبت به همین بازده زمانی در ماه گذشته ۷.۷ درصد کاهش داشته است و تردد الان به صورت عادی در جریان بوده و شرایط جوی خاصی نیز در جاده های کشور وجود ندارد.
وی ادامه داد: همین طور میزان تردد وسایل نقلیه مختلف در محورهای مواصلاتی اصلی بین استانی نسبت به همین بازده زمانی در تیر ماه سال قبل ۱۶.۲۱ درصد کاهش داشته و بیشترین حجم تردد مربوط به استان تهران است.
مدیر مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور اظهار داشت: بعد از پایتخت بیشترین حجم تردد وسایل نقلیه مختلف از محورهای مواصلاتی اصلی بین استانی به البرز، مرکزی، قزوین و قم اختصاص دارد. اما آمارها نشان میدهد طی ۱۱ روز ابتدایی تیر ماه بیش از سه میلیون و ۶۶ هزار و ۵۵۷ وسایل نقلیه مختلف از تهران به مقاصد قم، کرج و استان های شمالی تردد کرده اند که بیشترین ترددها مربوط به استان های شمالی و محورهای چالوس، فیروزکوه و هراز است.
آشوری در پاسخ به سوالی دیگری در خصوص این که آیا با وجود گسترش شیوع ویروس کرونا ابلاغی از طرف ستاد ملی مقابله با کرونا یا دیگر دستگاه های متولی برای محدودیت تردد بین استانی اعلام شده است؟ اظهار نمود: هیچ موضوعی در زمینه اعمال محدودیت های تردد اعلام نشده و همه مسیرها و محورهای مواصلاتی بین استانی باز است اما اگر قرار بر اعمال محدودیت باشد این کار بوسیله استانداری ها و دیگر دستگاه های متولی صورت خواهد گرفت.
منبع:

1399/04/14
16:42:52
5.0 / 5
2104
تگهای خبر: جاده , حمل و نقل , دستگاه , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک