افزایش 10 و نیم درصدی تردد در جاده های برون شهری

افزایش 10 و نیم درصدی تردد در جاده های برون شهری به گزارش زمین دار شو مركز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای كشور اعلام نمود: در شبانه روز گذشته، بر طبق آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۱۶ ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل ۱۰.۵درصد افزایش تردد ثبت شده است.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، بر مبنای تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، هم اکنون به استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذیلاَ ذکر شده، مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.
طی شبانه روز گذشته، برپایه آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۱۶ ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل ۱۰.۵درصد افزایش تردد را نشان داده است. همینطور سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۴.۷ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۸ الی ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۳ الی ۴ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این مورد می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

محدودیت های ترافیکی چهارشنبه ۵ شهریور الی سه شنبه ۱۱ شهریور ۹۹
۱. موتورسیکلت:
تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۶/۰۵ الی ساعت ۶ روز سه شنبه مورخ ۹۹/۰۶/۱۱ از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران– سمنان– مشهد و بالعکس ممنوع می باشد.
تبصره-تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت های ضروری در راه مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.
۲. سواری:
- محور کندوان:
الف-تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ های ۹۹/۰۶/۰۵ و ۹۹/۰۶/۰۶ الی ۲ صبح روز های پس از مرزن آباد بسمت کرج و آزادراه تهران-شمال ممنوع بوده و با بیان مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ های ۹۹/۰۶/۰۵ و ۹۹/۰۶/۰۶ الی ۲ صبح روز های پس از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال بسمت مرزن آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.
ب-تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۹/۰۶/۰۷ از مرزن آباد بسمت کرج و آزادراه تهران-شمال ممنوع بوده و با بیان مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۹/۰۶/۰۷ از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال بسمت مرزن آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.
پ-تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ روز شنبه مورخ ۹۹/۰۶/۰۸ از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با بیان مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ الی ۲۴ روز شنبه مورخ ۹۹/۰۶/۰۸ از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال به صورت یکطرفه خواهد بود.
ت- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ های ۹۹/۰۶/۰۹ و ۹۹/۰۶/۱۰ الی ۲ صبح روز های پس از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال بسمت مرزن آباد ممنوع بوده و با بیان مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ های ۹۹/۰۶/۰۹ و ۹۹/۰۶/۱۰ الی ۲ صبح روز های پس از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال به صورت یکطرفه خواهد بود.
- محور هراز
الف- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ های ۹۹/۰۶/۰۸، ۹۹/۰۶/۰۹ و۹۹/۰۶/۱۰ الی ۲ صبح روزهای پس از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با بیان مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ های ۹۹/۰۶/۰۸، ۹۹/۰۶/۰۹ و۹۹/۰۶/۱۰ الی ۲ صبح روزهای پس از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه خواهد بود.
تبصره: درصورت افزایش یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه تمدید ویا لغو محدودیت ها در محورهای فوق توسط مامورین پلیس راه در محل اعمال می گردد
۳. نقلیه سنگین(به استثناء حاملین موادسوختی ویافاسدشدنی):
۱- محور کندوان: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع می باشد.
۲-محور هراز:
الف- تردد کلیه تریلرها کماکان ممنوع می باشد.
ب- تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۶/۰۵ الی ۲ صبح روز پس از محور هراز ممنوع می باشد.
پ- تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ های ۹۹/۰۶/۰۶، ۹۹/۰۶/۰۷، ۹۹/۰۶/۰۸، ۹۹/۰۶/۰۹ و ۹۹/۰۶/۱۰ الی ۲ صبح روزهای پس از محور هراز ممنوع می باشد.
۳-محور تهران-فیروزکوه-قائم شهرو سمنان-قائم شهر:
تردد انواع تریلر و کامیون ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۹۹/۰۶/۰۹ از مسیر شمال به جنوب در محور فوق ممنوع می باشد.
۴. محور آستارا-اردبیل و بالعکس
تردد انواع تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روزهای پنجشنبه و یکشنبه مورخ های ۹۹/۰۶/۰۶ و ۹۹/۰۶/۰۹ در محور فوق ممنوع می باشد.
۵. محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس
تردد انواع تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ الی ۲۴ پنجشنبه و یکشنبه مورخ های ۹۹/۰۶/۰۶ و ۹۹/۰۶/۰۹ در محور فوق ممنوع می باشد.
۶. محور سلفچگان-قم (باند رفت به سمت قم)
تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۹۹/۰۶/۰۹ از محور سلفچگان به قم ممنوع بوده و مسیر جایگزین آزادراه تهران-ساوه-سلفچگان است.
منبع:

1399/06/07
13:50:43
5.0 / 5
1417
تگهای خبر: جاده , حمل و نقل , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک