همه كسانی كه می توانند در طرح مشاغل خانگی ثبت نام كنند

همه كسانی كه می توانند در طرح مشاغل خانگی ثبت نام كنند زمین دار شو: قم طرح مشاغل خانگی در قم شروع شده و هم اكنون پروسه ثبت نام این طرح در حال انجام می باشد.


طرح توسعه مشاغلی خانگی، یک طرح ملی است که در قم توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با همکاری جهاددانشگاهی واحد استان قم در حال انجام می باشد که به دنبال رفع اشکال بیکاری در سطوح خرد در جامعه است.
یکی از اهداف مهم این طرح به کار گرفتن همه ظرفیت های انسانی در جامعه برای حل مشکل بیکاری و درآمد خانوار است که در این طرح نه فقط زنان بلکه مردان نیز می توانند ثبت نام کنند.
مزیت مهم این طرح آن است که افراد به محض ثبت نام و فراگیری یکی از 10 شغلی که در این طرح قرارداده شده به پیشران هایی که آنها را به درآمد می رسانند متصل می شوند و دیگر در راه درآمدزایی تنها نخواهند بود.
در این طرح افراد بالای 18 سال و بومی قم و عدم اشتغال تمام وقت و نداشتن بیمه کارفرمایی می توانند ثبت نام کنند و از شرایط خاص این طرح بهره ببرند.
علاقه مندان برای ثبت نام می توانند به آدرس www.inhb.ir مراجعه کنند. همین طور شماره تلفن های 02537832878 و 025237748632 برای کسب اطلاعات بییشتر داوطلبان فعال است.
منبع:

1399/08/04
18:05:01
5.0 / 5
1312
تگهای خبر: اشتغال , بیمه , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک