متقاضیان وام اجاره تا اختتام آبان مدارك خودرا تكمیل كنند

متقاضیان وام اجاره تا اختتام آبان مدارك خودرا تكمیل كنند به گزارش زمین دار شو معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: متقاضیان دریافت تسهیلات كمك ودیعه مسكن تا اختتام آبان ماه فرصت دارند اطلاعات خودرا در سامانه اقدام ملی تكمیل كنند.


محمود محمودزاده در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: در مرحله دوم ثبت نام وام ودیعه مسکن حدود ۲۰۰ هزار نفر در سامانه اقدام ملی به آدرس tem.mrud.ir ثبت نام کردند که در مجموع با مرحله اول به بیش از ۶۵۰ هزار نفر رسید.
وی ادامه داد: کسانی که در سامانه ورود کردند به فوریت حداکثر تا اختتام آبان ماه اطلاعات خودرا تکمیل کنند و اگر این کار را انجام ندهند امکان پالایش و به تبع آن امکان معرفی به بانک وجود ندارد. این مساله هم فقط در اختیار خودشان است که پرونده را تکمیل کنند.
معاون وزیر راه و شهرسازی درباره آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن اظهار داشت: از کل ثبت نام کنندگان تا حالا ۲۳۵ هزار نفر به بانکها عرضه شدند که حدود ۷۰ هزار نفر توانستند تسهیلات را دریافت نمایند.
بگفته محمودزاده، سرعت پرداختی ها حدودا ثابت است. در بانک نیز متقاضیان باید یک سری مدارک برای تکمیل فرآیند پرداخت ارائه کنند.
به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، با شیوع ویروس کرونا دولت تصمیم گرفت برای کمک به خانوارهای اجاره نشین تسهیلات پرداخت کند. این وام در تهران ۵۰ میلیون تومان، کلانشهرها ۳۰ میلیون و شهرهای کوچک ۱۵ میلیون تومان است که به مستأجران واجد شرایط دارای قرارداد معتبر پرداخت گردد. سود این وام ۱۳ درصد است و مستأجران در تهران ماهانه ۵۴۰ هزار تومان، کلانشهرها ۳۲۰ هزار و سایر شهرها ۱۶۰ هزار تومان پرداخت خواهند کرد. در مرحله اول با وجود تقاضای ۲.۲ میلیون نفری تنها ۳۵۵ هزار نفر واجد شرایط دریافت این وام هستند و البته وزارت راه و شهرسازی هشدار داده در هر زمان که مالکیت متقاضیان احراز شود از فهرست دریافت این وام کنار گذاشته می شوند. مرحله دوم ثبت نام از روز ۱۳ مهرماه آغاز و روز ۳۰ مهرماه به انتها رسید. متقاضیان تا اختتام آبان ماه فرصت دارند مدارک خودرا در سامانه اقدام ملی بارگذاری کنند.
منبع:

1399/08/15
12:36:03
5.0 / 5
1250
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , راه , سرعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک