وزیر راه و شهرسازی عنوان كرد

آزادراه قزوین - رشت یكی از پروژه های فاخر مهندسی

آزادراه قزوین - رشت یكی از پروژه های فاخر مهندسی به گزارش زمین دار شو از گیلان وزیر راه و شهرسازی، پروژه باقی مانده آزادراه قزوین - رشت را یكی از پروژه های فاخر مهندسی دانست و اظهار داشت: 70 درصد مسیر را پل و تونل تشكیل می دهد.


محمد اسلامی در حاشیه بازدید از آزادراه قزوین - رشت در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به آخرین وضعیت باقی مانده این پروژه، اظهار نمود: پروژه باقی مانده آزادراه قزوین - رشت گلوگاه این آزادراه است که بعنوان مطالبه مردمی چند سال به طول انجامید.
وی تکمیل این پروژه را تکلیف وزارت راه و شهرسازی دانست و اضافه کرد: موظف هستیم با حل مسائل پیرامون قطعه ۸.۲ کیلومتری باقی مانده از آزادراه قزوین رشت بوسیله طراحی مهندسی خاص و رعایت همه جوانب، این پروژه را تکمیل نماییم.
وزیر راه و شهرسازی، تکمیل پروژه مذکور را سبب تکرار نشدن ترافیک سنگین این ناحیه دانست و اشاره کرد: خوشبختانه پروژه مذکور بیش از ۵۰ درصد پیشرفت دارد.
اسلامی، با اشاره به اهتمام استاندار گیلان برای حل مسائل و رفع موانع باقی مانده پروژه مذکور، عنوان کرد: در زمان بندی گفته شده این پروژه اجرا خواهد شد و پیش از اختتام دولت، مردم از این مسیر استفاده می کنند.
وی با اعلان اینکه اعتبار لازم برای تکمیل قطعه باقیمانده نسبت به کل هزینه پروژه قزوین - رشت خیلی بیشتر است، اشاره کرد: تا اتمام کار باید ۸۰۰ میلیارد تومان هزینه نماییم، برای اینکه مسیر سختی است و پل های بزرگ و تونل ها گوناگون دارد. در واقع ۷۰ درصد مسیر را پل و تونل تشکیل می دهد.
وزیر راه و شهرسازی، پروژه باقی مانده آزادراه قزوین - رشت را یکی از پروژه های فاخر مهندسی دانست و تصریح کرد: بهترین شرکت های پیمانکاری ممتاز کشور در حال اجرای این پروژه هستند و یادگار دولت تدبیر و امید برای مردم خواهد بود.
منبع:

1399/08/28
21:16:11
5.0 / 5
1181
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک