معاون مركز مدیریت راه های كشور اعلام كرد

پابرجا بودن محدودیت سفرهای جاده ای و جریمه متخلفان

پابرجا بودن محدودیت سفرهای جاده ای و جریمه متخلفان معاون مرکز مدیریت راه های کشور اظهار داشت: محدودیت ها همچنان برای انجام سفرهای بین استانی و بین شهری ادامه دارد و متخلفان بر مبنای مصوبات ملی و استانی ستاد ملی مقابله با کرونا جریمه می شوند.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، اواخر آبان ماه، ستاد ملی مقابله با کرونا تصویب کرد که محدودیت های جدیدی برای مدت دو هفته از تعطیلی مشاغل و ادارات مختلف تا محدودیت های تردد شبانه و تردد بین استانی و بین شهری جاده ای را اعمال کرد اما بعد از گذشت دو هفته باردیگر این محدودیت ها ادامه پیدا کرد و بعنوان مثال اگر یک راننده با پلاک غیر بومی از استان های قرمز و نارجی عبور کند جریمه خواهد شد.
مژگان جلیلیان –معاون مرکز مدیریت راه های کشور- در گفتگو با ایسنا در اینباره اظهار نمود: بر مبنای آن چیزی که تا کنون ابلاغ گردیده است، محدودیت های تردد جاده ای بین شهری و بین استانی همچنان ادامه دارد و در این صورت رانندگان متخلف بطور قطع جریمه خواهند شد.
وی با اشاره به اینکه اگر راننده ای با ماشین شخصی از استان قرمز یا نارجی خارج شده یا به آن وارد شود بر مبنای مصوبات و ابلاغ های صورت گرفته بطور قطع جریمه خواهد شد، افزود: بعنوان مثال اگر یک راننده با پلاک تهران از استان های شمالی به مقصد پایتخت حرکت نماید چندین دوربین منتخب که البته عموما در ورودی و خروجی شهرها و استان هاست، او را جریمه می کنند و در واقع این راننده در چندین مرحله جریمه خواهد شد.
معاون مرکز مدیریت راه های کشور افزود: مردم حتی الامکان از سفرهای بین شهری اجتناب کنند و در این ایام از وسیله نقلیه شخصی برای سفرهای جاده ای استفاده نکنند. اگر سفر ضروری پیش آمد نهایتا می توانند با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی سفر خویش را با وسائل حمل و نقل عمومی انجام دهند.1399/09/16
13:13:12
5.0 / 5
933
تگهای خبر: جاده , حمل و نقل , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک