نیاز دو میلیاردی استان مركزی برای افزایش تخت های روانپزشكی

نیاز دو میلیاردی استان مركزی برای افزایش تخت های روانپزشكی مرکزی رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک اظهار داشت: برای افزایش تعداد تخت های روانپزشکی در استان مرکزی دو میلیارد تومان اعتبار نیاز است.


دکتر سید محمد جمالیان در گفتگو با ایسنا، در مورد پروژه های عمرانی در دست راه اندازی حوزه بهداشت و درمان، بیان نمود: هم اکنون بیمارستان سوانح و سوختگی استان با ۳۶ تخت و بخش ICU و ICU سوختگی در حال راه اندازی است که پیشبینی می نماییم تا آخر سال جاری به بهره برداری برسد.
وی اضافه کرد: بیمارستان زنان که جایگزین بیمارستان طالقانی خواهد شد هم با ۹۶ تخت بستری، پروژه عمرانی دیگر دانشگاه علوم پزشکی اراک است که تابحال ۴۲ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و وزارت بهداشت هم قول مساعد جهت تأمین اعتبار و بودجه آن را داده است.
جمالیان ضمن اشاره به تغییر مکان دانشکده دندانپزشکی اظهار داشت: مکان سابق این دانشکده بیمارستان هاشمی قدیم است که با انتقال این دانشکده این محل به تخت های روانپزشکی استان اختصاص خواهد یافت، البته برای راه اندازی این مجموعه به دو میلیارد تومان اعتبار نیاز است تا در نهایت یک بخش کارآمد و کامل فعال شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک افزود: دانشگاه علوم پزشکی برای راه اندازی تخت های روانپزشکی به دنبال منابع است و امیدواریم که در اوایل سال آینده با دریافت منابع، تعداد تخت های روانپزشکی استان از ۵۶ تخت فعلی با افزایش ۴۶ تخت به ۱۰۰ برسد.1399/10/13
13:28:08
0.0 / 5
594
تگهای خبر: بهره برداری , راه , عمران
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک