رییس سازمان هواپیمایی به زمین دار شو خبر داد

ادامه ممنوعیت پرواز به انگلستان و ژاپن و قرنطینه مسافران اروپایی

ادامه ممنوعیت پرواز به انگلستان و ژاپن و قرنطینه مسافران اروپایی رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از تمدید ممنوعیت پرواز به انگلستان و ژاپن تا آخر بهمن ماه سال جاری اطلاع داد و اظهار داشت: قرنطینه ۱۴ روزه مسافرانی که از مقاصد اروپایی و با علل توجیه پذیر به ایران می آیند هم همچنان انجام می شود.به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، به دنبال انتشار ویروس کرونای انگلیسی پروازهای مسافری در جهان برای بار دوم طی یکسال اخیر با محدودیت های جدیدی رو به رو شد و به غیر از ممنوعیت و محدودیت پروازهای مختلف به این کشور، دولت انگلستان هم شدیدترین محدودیت های کرونایی را در کشورش اجرایی کرد. در این میان ایران هم پروازهای خویش را به انگلستان و بعد از آن ژاپن ممنوع و چندین بار آنرا تمدید کرد.

تورج دهقان زنگنه –رییس سازمان هواپیمایی کشوری – در گفتگو با ایسنا در اینباره اظهار نمود: با عنایت به درخواست ستاد ملی مقابله با کرونا ممنوعیت پرواز به انگلستان و ژاپن برای چندمین بار تا آخر بهمن ماه تمدید گردید و هیچ پرواز مسافری به این مقاصد صورت نمی گیرد.

وی اضافه کرد: تا هر زمانی که به ما بگویند این محدودیت ها را ادامه خواهیم داد و پروتکل های بهداشتی را به دقت اجرایی خواهیم کرد.

رییس سازمان هواپیمایی کشوری افزود: با عنایت به پروتکل های ابلاغ گردیده جدید، هر مسافری از اتحادیه اروپا به ایران سفر کند باید تا ۱۴ روز در قرنطینه باقی بمانند. در متن این پروتکل تاکید شده که مسافرانی که از اتباع جمهوری اسلامی ایران هستند و با توجیه سفرشان توسط سفرات ایران در کشورهای مبداء تایید شده باشند می توانند از مقاصد اروپایی به ایران سفر کنند. همینطور مسافران اروپایی وارده باید متعهد به قرنطیه ۱۴ روزه به محض ورود به کشور و همکاری کامل با تیم های بهداشتی و امنیتی طبق دستورات باشند.

دهقان زنگنه اظهار داشت: این مسافران باید پیش از حرکت به سمت ایران نتیجه منفی تست کووید ۱۹ را با تاریخ کمتر از ۹۶ ساعت پیش از پرواز انجام داده باشند.
1399/11/05
22:16:47
0.0 / 5
766
تگهای خبر: پرواز , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک