معاون بنیاد مستضعفان خبر داد؛

راه اندازی 21 هزار واحد مسكونی برای محرومان

راه اندازی 21 هزار واحد مسكونی برای محرومان به گزارش زمین دار شو معاون بنیاد مستضعفان اظهار داشت: با تحقق 3 هزار میلیارد تومان پروژه های بنیاد، 21 هزار واحد مسکونی برای محرومان و مستضعفان ایجاد می شود.به گزارش زمین دار شو به نقل از مهر، محسن منصوری در مراسم افتتاح و شروع پروژه های محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان که بامداد امروز با حضور حجت الاسلام محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری برگزار شد، اظهار داشت: ۱۲ منطقه هدف آبادانی و پیشرفت امسال به ۲۸ منطقه افزایش یافت و در سال ۱۴۰۰ نیز مقرر است در هر ۳۱ استان یک منطقه آبادانی و پیشرفت داشته باشیم.
وی اظهار داشت: در تمامی این استانها حتی یک کارمند نداریم و تمامی ماموریت های ما توسط نیروهای مردمی پیگیری می شود که البته با پشتیبانی و نظارت بنیاد مستضعفان است و خروجی این امر افزایش سرمایه بنیاد خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه امروز شاهد افتتاح و شروع عملیات اجرائی بیش از ۳ هزار میلیارد تومان پروژه های محرومیت زدایی در سراسر کشور هستیم، اظهار داشت: بزرگترین بخش این پروژه ها مربوط به مسکن می باشد که ۱، ۰۸۰ میلیارد تومان برای آن صرف شده و همین طور پروژه های مربوط به اشتغال ۲۶۹ میلیارد تومان و کمک معیشتی نیز ۲۱۶ میلیارد تومان هزینه شده است.
معاون بنیاد مستضعفان با اشاره به اینکه با تحقق این ۳ هزار میلیارد تومان، ۲۱ واحد مسکونی برای محرومان و مستضعفان ایجاد می شود اضافه کرد: همین طور ۵۱ مرکز درمانی و سلامت راه اندازی و ۸۲ مرکز درمانی و بیمارستانی نیز تجهیز خواهد شد.
به گفته وی ۱۸۶۷ کلاس درس در قالب ۵۳۸ مدرسه ساخته و ۱۲۶۰ کلاس درس تعمیر، بهسازی و تجهیز می شوند. همین طور ۵۴۸ کیلومتر راه روستایی نیز راه اندازی، تعمیر و بهسازی خواهد شد و به ۳۳۰ روستای محروم آب شرب می رسد.
منصوری اظهار داشت: ۵۵۰ میلیارد تومان از این سه هزار میلیارد تومان پروژه به صورت صد درصد اجرائی شده که امروز افتتاح می شوند.
معاون بنیاد مستضعفان اضافه کرد: تمام این اتفاقات بغیر از عملکرد بنیاد در حوزه اشتغال، اقدامات مربوط به کرونا و پرداخت وام های قرض الحسنه بوده بطوریکه در بخش کرونا امسال ۲، ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است.
به گفته منصوری، ۶۰۰ میلیارد تومان نیز وام قرض الحسنه امسال پرداخت شده است.منبع:

1399/11/10
23:39:40
0.0 / 5
807
تگهای خبر: احداث , اشتغال , راه , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک