سخنگوی سازمان هواپیمایی:

فرودگاه های خوزستان تست رپید كرونا می گیرند

فرودگاه های خوزستان تست رپید كرونا می گیرند به گزارش زمین دار شو سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از الزام مسافران پروازهای خوزستان به ارائه گواهی تست منفی کرونا آگاهی داد و اظهار داشت: در صورت همراه نداشتن گواهی، از مسافران در فرودگاه تست رپید گرفته می شود.به گزارش زمین دار شو به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمدحسن ذیبخش از تشدید نظارت های بهداشتی در فرودگاه های استان خوزستان آگاهی داد و اظهار نمود: الان در تمامی فرودگاه های خوزستان شامل اهواز، آبادان، دزفول، ماهشهر و آغاجری تست رپید (آزمایش تشخیص سریع) انجام می شود.
وی اظهار داشت: مسافران جهت انجام پرواز هوایی از این استان، ملزم به ارائه تست گواهی عدم ابتلاء به کرونا که به تأیید وزارت بهداشت رسیده باشد، هستند. در صورت همراه نداشتن گواهی، از مسافران تست رپید گرفته خواهد شد.
ذیبخش با اعلان اینکه دستورالعمل های جدیدی به ایرلاین ها جهت انجام پرواز از فرودگاه های خوزستان ابلاغ گردیده است، اضافه کرد: شرکت های هواپیمایی ملزم شده اند تا با ارسال پیامک، شرایط بحران را به مسافران اعلام کنند تا آنها را نسبت به تعویق سفر ترغیب نمایند.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری عنوان کرد: همین طور به فرودگاه های استان اعلام شده از ورود مشایعت کنندگان مسافر به ترمینال فرودگاه ها جلوگیری به عمل آورند و همین طور تمامی ایرلاین ها موظف به رعایت استفاده از ظرفیت ۶۰ درصد هواپیماهای خود هستند.
وی تاکید کرد: تا حالا گزارشی در خصوص تخطی از پروتکلهای بهداشتی از فرودگاه های خوزستان به سازمان هواپیمایی ارائه نشده است و تنها گزارش های دریافتی، در خصوص ازدحام مسافران جهت انجام تست رپید بوده است.
ذیبخش اظهار داشت: هم اکنون این مقررات سخت گیرانه فقط مربوط به استان خوزستان است و سایر استانها، از پروتکلهای بهداشتی رایج پیروی می کنند.


منبع:

1399/12/17
13:25:53
0.0 / 5
506
تگهای خبر: پرواز , راه , شركت , فرودگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک