در پی اعلام ممنوعیت سفر به استان قم در روزهای هشتم و نهم فروردین؛

شماره پلاك های غیربومی در قم برای پلیس ارسال می شود

شماره پلاك های غیربومی در قم برای پلیس ارسال می شود به گزارش زمین دار شو به دنبال اعلام ممنوعیت سفر به استان قم در ایام یکشنبه و دوشنبه، هشتم و نهم فروردین(امروز و فردا)، مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای اعلام نمود که پلاک های غیربومی در طول این دو روز برای پلیس راه ارسال می شود.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، روز گذشته(شنبه، ۷ فروردین) کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در اطلاعیه شماره هشتم خود اعلام نمود که سفر به استان قم در ایام هشتم و نهم فروردین، یعنی امروز و فردا ممنوع می باشد.
در این اطلاعیه آمده است: «همانگونه که مستحضرید سرعت انتشار ویروس جهش یافته انگلیسی در اغلب استان ها بالا رفته و بستری های روزانه را با افزایش مواجه نموده است و متاسفانه در آستانه حلول عید بزرگ انتظار و جشن فرخنده نیمه شعبان، این امر در شهر و استان قم هم تشدید شده است.»
در ادامه این اطلاعیه، ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا اعلام نمود: « از آنجائیکه همانند سال قبل امکان برگزاری مراسم عید بزرگ نیمه شعبان در مسجد جمکران مهیا نیست، برابر تصمیمات جلسه شصت و دوم ستاد ملی مورخ ۷ فروردین ۱۴۰۰، مبحث ورود خودرو های شخصی با پلاک غیربومی طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری ۸ و ۹ فروردین به استان قم ممنوع می باشد. بنابراین از عموم هم وطنان عزیز درخواست می شود از عزیمت به این استان و مسجد جمکران پرهیز نمایند.»
با عنایت به صدور این اطلاعیه، به نظر می آید که ورود پلاک های غیربومی به استان قم به منزله تخلف بوده و صاحبان این خودرو ها جریمه خواهند شد.
به دنبال پگیری های خبرنگار ایسنا از مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای، هرگاه سفر به استان یا شهرستانی به علت شیوع کرونا ممنوع می شود، این مرکز وظیفه دارد که پلاک های غیربومی را در روزهای ممنوعیت برای پلیس ارسال نماید تا نسبت به جریمه صاحبان این خودرو ها اقدام گردد.
ازاین رو طی فردا و پس فردا، یعنی روزهای هشتم و نهم فروردین، پلاک های غیربومی در استان قم و در مبادی ورودی و خروجی آن، برای پلیس ارسال خواهد شد که البته تصمیم گیری درباره جریمه شدن یا نشدن آن با پلیس و ستاد ملی کروناست.
منبع:

1400/01/10
00:36:23
0.0 / 5
609
تگهای خبر: جاده , حمل و نقل , راه , سرعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک