فرماندار خبر داد

پیشرفت فیزیكی ۵۰ درصدی پروژه فرودگاه مسجدسلیمان

پیشرفت فیزیكی ۵۰ درصدی پروژه فرودگاه مسجدسلیمان به گزارش زمین دار شو خوزستان فرماندار مسجدسلیمان از پیشرفت فیزیکی بیشتر از ۵۰ درصدی پروژه راه اندازی فرودگاه مسجدسلیمان اطلاع داد.محمد پاکدل در گفتگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت راه اندازی فرودگاه مسجدسلیمان اظهار نمود: مجموعه استان خوزستان پیگیر انجام کارهای اداری و دریافت مجوزهای لازم برای راه اندازی فرودگاه مسجدسلیمان است.

وی اضافه کرد: مشکلاتی که در مورد هماهنگی و برخی مجوزها از هوانیروز و ارتش وجود داشت، حل شده است و بعد از اتمام پیگیری ها، روند ساخت فرودگاه مسجدسلیمان از سر گرفته خواهد شد.

فرماندار مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: راه اندازی سالن ترمینال پرواز فرودگاه در مرحله دریافت مجوزهای ماده ۲۳ است و باند فرودگاه هم راه اندازی شده است.

پاکدل در مورد روند کلی ساخت این فرودگاه اظهار داشت: در مجموع، پیشرفت فیزیکی فرودگاه بیشتر از ۵۰ درصد است و بعد از صدور مجوز ماده ۲۳ از جانب سازمان مدیریت و برنامه ریزی، روند راه اندازی ترمینال فرودگاه هم از سر گرفته خواهد شد.

وی اضافه کرد: تابحال ۱۰ میلیارد تومان برای ساخت ترمینال فرودگاه مسجدسلیمان تأمین شده است تا بعد از دریافت مجوزها، به سرعت ساخت آن آغاز شود و پروژه به پایان برسد. این پروژه می تواند نقش بسیار موثری در توسعه مسجدسلیمان داشته باشد و ازاین رو باید ساخت سریع آن در دستور کار قرار بگیرد.
1400/01/26
18:18:05
0.0 / 5
347
تگهای خبر: احداث , پرواز , راه , سرعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک