بلیت فروشی نجومی برای پرواز ممنوعه هند

بلیت فروشی نجومی برای پرواز ممنوعه هند به گزارش زمین دار شو در حالیکه پروازهای هند و پاکستان از روز گذشته به علت شیوع کرونا ممنوع اعلام شد، بعضی از سایت های فروش اینترنتی همچنان بلیت فروشی خویش را متوقف نکرده و قیمت های نجومی برای آن از هشت میلیون تومان تا ۱۳۱ میلیون تومان گذاشته اند.به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، در ایام گذشته و به دنبال گسترش شیوع کرونا، پروازهای هند و پاکستان توسط ستاد ملی مقابله با کرونا متوقف گردید. محمد حسن ذیبخش –سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری – در اینباره اظهار داشت: برپایه تصمیم وزارت بهداشت در مورد پروتکلهای مراقبت بهداشتی مرزی در سفر های هوایی و همینطور شناسایی ویروس جهش یافته کرونا در آن کشورها، کلیه پروازها به و از دو کشور هند و پاکستان از ساعت ۲۴ امشب ممنوع می شود.

وی با تکیه بر اینکه پرواز برنامه ای بین ایران و هند وجود ندارد و هم اکنون پروازها محدود و به صورت موردی انجام می شود، اضافه کرد: پذیرش مسافر کانکشن از کشورهای مذکور هم ممنوع خواهد بود.

این ممنوعیت در حالی ابلاغ گردید که برخی سایت های اینترنتی، اقدام فروش بلیت پروازهای تهران - دهلی و دهلی – تهران می کنند و جالب این که قیمت های نجومی و عجیب و قریبی برای آن مشخص و اعلام نموده اند که از هشت میلیون تومان تا ۱۳۱میلیون تومان متفاوت می باشد.البته بلیت پروازهای هند از جانب ایرلاین های خارجی و به صورت کانکشنی با یک یا چند توقف انجام می شود اما در مصوبه اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص توقف کامل و فوری نقل و انتقال مسافر استثنایی برای ایرلاین های خارجی یا نوع پروازها مشخص نشده است.

محمدحسن ذیبخش – سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری – در اینباره اظهار نمود: بعضی از سایت های اینترنتی مبادرت به فروش بلیت پروازهای هند کرده اند که این تخلف محسوب شده و با این شرکت ها برخورد خواهیم کرد.

وی افزود: هم اکنون اداره کل نظارت سازمان هواپیمایی کشوری در حال بررسی تخلفات این چنینی است و مردم مطمئن باشند که با چنین تخلفاتی برخورد خواهیم کرد، چون که هیچ گونه پروازی به صورت مستقیم و غیرمستقیم از هندوستان و پاکستان اجازه ورود به ایران و فرود در فرودگاه های کشور را ندارند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری درباره پروازهای کانکشنی روی برخی ایرلاین های خارجی از تهران به دهلی اظهار نمود: مردم می توانند با پروازهای کانکشنی ایرلاین های خارجی به هند سفر کنند، اما تا اطلاع ثانوی و تغییر نکردن مصوبات در این حوزه هیچ یک از مسافرانی که به هند و پاکستان یا کشورهای ممنوعه سفر کرده اند اجازه ورود به کشور را ندارند.

منبع:

1400/02/06
13:49:09
0.0 / 5
141
تگهای خبر: اینترنت , پرواز , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک