وزیر راه و شهرسازی:

ورود كالا از هند و پاكستان عامل انتقال ویروس نیست

ورود كالا از هند و پاكستان عامل انتقال ویروس نیست وزیر راه و شهرسازی درباره ورود کالا از هند و پاکستان اظهار داشت: کالا عامل ویروس نیست و واردات کالا از این کشورها طبق پروتکلهای بهداشتی انجام می شود.به گزارش زمین دار شو به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی روز گذشته سه شنبه ۷ اردیبهشت در حاشیه مراسم شروع اجرای طرح مدیریت سرعت در جاده ها در جمع خبرنگاران، در رابطه با ورود کالا از هند و پاکستان اظهار داشت: کالا عامل ویروس نیست و واردات کالا از این کشورها طبق پروتکلهای بهداشتی انجام می شود.
وی افزود: در رابطه با ویروس و بیماری کرونا، ما آنچه را که ستاد ملی مقابله با کرونا تصویب کند، انجام می دهیم. به ویژه در مورد پروازها این مصوبات بلافاصله به نوتام (اطلاعیه هوانوردی) تبدیل نموده و نوتام را بصورت جهانی منتشر می نماییم.
اسلامی اضافه کرد: در هفته یک و یا حداکثر ۲ پرواز به هند داشتیم که برمبنای تصمیم ستاد ملی متوقف کردیم.
این عضو کابینه دوازدهم در رابطه با کنترل بهداشتی در پایانه های مرزی و فرودگاه ها اظهار داشت: به سبب کمبود ظرفیت وزارت بهداشت، هلال احمر نیز با دستور رئیس جمهور در مبادی ورود به کشور مستقر شده و با استقرار هلال احمر کنترل بهداشت مرزی تقویت شده است.
وی اضافه کرد: ما امیدوار هستیم که کنترل های بهداشتی را به دقت انجام دهند که کسی که آلوده به ویروس می باشد بوسیله پایانه ها وارد کشور نشود و اگر شد، کنترل شده و قرنطینه شود.
وزیر راه و شهرسازی در ادامه با اشاره به فشار اقتصادی ناشی از کرونا بر شرکت های هواپیمایی اظهار داشت: ممنوع کردن پروازها و رعایت فاصله اجتماعی با اعمال محدودیت ۶۰ درصدی پذیرش مسافر همه ایرلاین ها را با گرفتاری سنگینی مواجه کرده و این شرکتها روزگار سختی را می گذرانند.
وی افزود: پرواز خارجی به شدت کاهش پیدا کرده است. ممنوع کردن پروازها و اعمال محدودیت پذیرش مسافر به مفهوم قطع و کاهش درآمد ایرلاین هاست.
اسلامی با اشاره به اعتراض روز گذشته تعدادی از کارکنان ایران ایر اظهار داشت: همه ایرلاین ها روزگار سختی را می گذرانند، ایران ایر هم همین طور است. از کارکنان شاغل و بازنشسته عزیز ایران ایر عذرخواهی می کنم که این شرکت نتوانسته تا روز گذشته حقوق فروردین ماه را پرداخت کند. امیدوارم با تمهیداتی که اندیشیده شده، حقوق این عزیزان امروز پرداخت گردد.

1400/02/09
13:03:26
0.0 / 5
44
تگهای خبر: پرواز , جاده , راه , سرعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک