پرواز فوق العاده تهران پاریس تهران در سوم خرداد

پرواز فوق العاده تهران پاریس تهران در سوم خرداد زمین دار شو: پرواز فوق العاده مسیر تهران به پاریس و بالعکس در روز سوم خردادماه سال جاری (24 می) انجام می شود.به گزارش زمین دار شو به نقل از مهر، پرواز فوق العاده در راه تهران به پاریس و بالعکس در روز سوم خردادماه سال جاری (۲۴ می) انجام می شود.
این پرواز در ساعت ۷: ۲۵ دقیقه با پرواز شماره ۷۳۳ از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) به مقصد فرودگاه شارل دوگل پاریس پرواز می کند و در ساعت ۱۱ وارد این فرودگاه می شود.
بازگشت این پرواز در ساعت ۱۲: ۳۰ دقیقه فرودگاه شارل دوگل را ترک و در ساعت ۲۰: ۴۵ دقیقه در فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) به زمین می نشیند.
گفتنی است مقامات بهداشتی کشور فرانسه رویه ای را برای مسافران ورودی به این کشور اعلام نموده اند.
بر اساس رویه صادره شده، مسافران با ویزای تایپ C توریستی تا اطلاع ثانوی نمی توانند به این کشور مسافرت کنند و تنها دارندگان پاسپورت و اقامت اتحادیه اروپا، ایسلند، نروژ، سوئیس و انگلیس، دارندگان برگه Laissez-Passer و ویزای تایپ D فرانسه دارای اعتبار و مسافران بصورت ترانزیت بین المللی می توانند به این کشور سفر کنند.
بر اساس این اطلاعیه، داشتن برگه تأییدیه از سفارت برای دارندگان ویزای خانوادگی تایپ C جهت پیوستن به خانواده و ویزای دانشجویی تایپ C الزامی می باشد و در صورت داشتن ویزای پزشکی تایپ C جهت درمان، می بایست کلمه COURT SEJ.CIRC در ویزا درج شده باشد.
مسافران ورودی به این کشور توجه کنند تمامی مجوزهای اقامت صادره در فرانسه که اعتبار آنها در بازه زمانی ۱۵ ژوئن سال ۲۰۲۰ لغایت ۱۶ مارس سال ۲۰۲۰ به انتها رسیده است، بصورت خودکار و بدون نیاز به انجام مراحل اداری تا ۶ ماه تمدید شده است.
شایان ذکر است تمامی مسافران بالای ۱۱ سال در پروازهای ورودی به کشور فرانسه باید پیش از پرواز مبادرت به انجام آزمایش PCR نمایند و گواهی جواب منفی تست کرونا در محدوده ۷۲ ساعت مانده به پرواز را به زبان انگلیسی به همراه داشته باشند.
همچنین مسافران پیش از پرواز می بایست فرم تعهد را از اینجا تکمیل کرده و به همراه داشته باشند.
بر اساس این رویه، مسافران بعد از ورود به خاک فرانسه می بایست در محل سکونت شخصی خود در قرنطینه خانگی قرار گیرند. بمنظور رعایت پروتکلهای بهداشتی استفاده از ماسک در طول پرواز و در فرودگاه ها الزامی است.


منبع:

1400/02/30
22:51:53
0.0 / 5
141
تگهای خبر: پرواز , ترانزیت , راه , فرودگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک