آزادراه های الكترونیكی ۱۱ تایی شدند

آزادراه های الكترونیكی ۱۱ تایی شدند به گزارش زمین دار شو با اتصال چهار آزادراه کشور در ایام گذشته به شبکه الکترونیکی عوارض، پرداخت عوارض در ۱۱ آزادراه به صورت الکترونیکی فعال شدند و ۱۶ آزادراه دیگر همچنان الکترونیکی نیستند.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، در ایام گذشته محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه افتتاح مرکز دریافت الکترونیکی عوارض آزادراه کشور از اتصال ۱۱ آزادراه به شبکه الکترونیکی عوارض اطلاع داد و اظهار داشت: با چهار آزادراهی که امروز به این شبکه متصل شدند تعداد آزادراه های مجهز به سیستم پرداخت و دریافت عوارض الکترونیکی به عدد ۱۱ رسید و برای افزایش استقبال مردم درصدد هستیم تا سیستم های متنوعی برای پرداخت عوارض به صورت الکترونیکی طراحی نماییم.
اسلامی اضافه کرد: طی دو سال قبل همواره به سمت حمل و نقل هوشمند و هوشمندسازی اتوبان ها و آزادراه های کشور حرکت کردیم و در این راستا پرداخت عوارض آزادراه ها را به صورت الکترونیکی دنبال کردیم تا توقف در باجه های مختلف حذف شود و مردم سوخت بی رویه مصرف نکرده و در صف ها برای پرداخت نرخ عوارض معطل نشوند.
وزیر راه و شهرسازی همینطور از مردم درخواست نمود تا همکاری لازم را برای پرداخت بموقع عوارض آزادراهی به صورت الکترونیکی انجام دهند تا وزارت راه و شهرسازی به تعهد خود نسبت به پرداخت سرمایه های بخش خصوصی عمل کرده و سرمایه سرمایه گذاران زودتر به آنها برگردد.
البته به قول وی کسانی که عوارض الکترونیکی خویش را پرداخت نمی کنند برپایه قانون مشمول جریمه شده و جریمه های سنگینی هم برای این مورد در نظر گرفته شده است.
به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، هم اکنون آزادراه های اصفهان-نطنز، نطنز-کاشان، رشت-قزوین، تهران-پردیس، تهران-شمال، تهران-ساوه، کرج-قزوین و... جزو آزادراه هایی هستند که سیستم پرداخت عوارض الکترونیکی در آنها وجود دارد و باید دید در ادامه دیگر آزادراه های کشور هم به جمع الکترونیکی ها خواهند پیوست یا آنکه این طرح همچنان عقیم خواهند ماند.1400/03/08
11:37:06
0.0 / 5
96
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک