معاون سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای:

پروسه اعزام كامیون به بندر امام خمینی (ره) تسهیل می شود

پروسه اعزام كامیون به بندر امام خمینی (ره) تسهیل می شود به گزارش زمین دار شو معاون دفتر حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اظهار داشت: با برنامه ریزی های صورت گرفته، پروسه اعزام کامیون به بندر امام خمینی (ره) برای جابجایی کالای اساسی تسهیل می شود.به گزارش زمین دار شو به نقل از مهر، پیمان مقدم شامگاه پنج شنبه در جریان سفر به استان خوزستان و ضمن بازدید از پایانه بار بندر امام خمینی (ره) و پروسه بارگیری در این بندر و در جلسه تسریع در حمل کالای اساسی که با حضور تشکل های صنفی رانندگان در محل پایانه بار بندر امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار نمود: امسال حمل کالاهای اساسی با برداشت محصولات کشاورزی همراه شد و هم حجم محصولات کشاورزی قابل مقایسه با سالهای قبل نیست.
وی به تصمیم اخیر سازمان در خصوص افزایش ۳۰ درصدی سهمیه سوخت برای ناوگان حامل کالای اساسی اشاره نمود و اضافه کرد: بیش از ۶۰ درصد کالاهای اساسی از بندر امام خمینی (ره) جابه جا می شود و تسریع و تسهیل پروسه اعزام کامیون به این بندر در دستور کار سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای قرار دارد.
وی اظهار نمود: پرداخت کرایه رانندگان در مقصد از طرف صاحبان کالا، مورد تاکید سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای است و این مساله با جدیت مورد پیگیری قرار گرفته است.
معاون دفتر حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اظهار داشت: برگزاری جلسه با صنف رانندگان بمنظور جذب کامیون برای جابه جایی کالای اساسی از بندر امام خمینی (ره) و رفع موانع دراین زمینه بصورت مستمر ادامه داشته باشد.
وی اضافه کرد: استفاده از ظرفیت ناوگان شهری با افزایش و تنوع در مقاصد درون استانی همچون تصمیم های این جلسه است تا با سایر اقدامات به عمل آمده همچون فراخوان سراسری شاهد افزایش ناوگان ورودی و تسریع در حمل کالاهای اساسی باشیم.


منبع:

1400/03/15
15:20:29
0.0 / 5
163
تگهای خبر: جاده , حمل و نقل , راه , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک