رئیس انجمن شركت های ریلی پاسخ داد

مشكل تسهیلات كرونایی ریلی كجاست؟

مشكل تسهیلات كرونایی ریلی كجاست؟ به گزارش زمین دار شو رئیس انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته اظهار داشت: با وجود این که بخشی از مشکلات صنعت حمل و نقل ریلی در زمینه وثایق و تضامین حل شده اما برخی مشکلات سر راه تسهیلات کرونایی این بخش زیر بنایی کشور باقی مانده و تسهیلات مذکور با وجود گذشت یکسال در گیر و دار این مشکلات است.محمد رجبی در گفتگو با ایسنا در اینباره اظهار نمود: در جهت تسهیلات کرونایی در نظر گرفته شده برای حمل و نقل ریلی بالاخره بانک عامل پذیرفت تا واگن را بعنوان وثیقه بپذیرد اما بعضی از شرکتهای ریلی به غیر از واگن باید در دفترخانه وثیقه نقدی هم نزد بانک بسپارند تا بتوانند تسهیلات شان را دریافت نمایند.

وی اضافه کرد: هم اکنون در دفترخانه مراحل تسهیلات مان باید طی شود و از طرفی شرکت راه آهن باید در دفتر خانه بعنوان تضمین کننده این وثایق حاضر شده و پای سندی را امضاء کند.

رئیس انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته اعلام نمود: شرکتهای حمل و نقل ریلی با مشکلات خیلی از جمله کمبود نقدینگی مواجهند و هنوز دریافت تسهیلات برای بعضی از آنها با مشکلاتی همچون وثایق بانکی مواجه می باشد و این مشکلات برای آنها برطرف نشده است.

به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، بر مبنای آخرین اعلام وزارت راه و شهرسازی از مجموع تسهیلات ۸۹۰ میلیارد تومانی ۵۸ شرکت ریلی تنها تسهیلات ۲۳ شرکت به ارزش ۲۳۰ میلیارد تومان پرداخت شده است که سهم پرداختی در این عرصه تنها به ۲۶ درصد خواهد رسید.

منبع:

1400/03/22
22:00:02
0.0 / 5
141
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک