آخرین آمار پیشرفت مسكن ملی در شهرهای جدید

كلنگ 120 هزار مسكن زده شد

كلنگ 120 هزار مسكن زده شد از ۵۳۰ هزار واحد اقدام ملی مسکن که به مرحله اجرا رسیده حدود ۱۲۰ هزار واحد آن در شهرهای جدید است و آمار از رشد ۵۴ درصدی تعداد واحدهای شروع شده پارسال نسبت به سال پیش از آن حکایت دارد.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، تا کنون بیشتر از ۵۳۰ هزار واحد اقدام ملی مسکن که کلنگ آن از شهریورماه ۱۳۹۸ زده شد به مرحله اجرا رسیده و اواخر اسفندماه گذشته میانگین پیشرفت این پروژه ۲۵ درصد اعلام گردید. البته تا کنون ۱۱ هزار و ۵۶۰ واحد افتتاح شده و آنطور که مسؤلان وزارت راه و شهرسازی اعلام نموده اند تا آخر تیرماه ۳۵ هزار واحد دیگر هم بهره برداری می شود.
بخش قابل توجهی از واحدهایی که تا کنون به مراحل پایانی رسیده اند در ۲۱ شهر جدید قرار دارند. آمار انتشار یافته در کتاب وزارت راه و شهرسازی حاکی از برنامه ریزی برای راه اندازی حدود ۱۲۰ هزار واحد مسکن ملی در شهرهای جدید دارد.
در سال ۱۳۹۷ عملیات اجرایی تعداد ۳۵ هزار و ۷۱۴ واحد مسکن ملی، در سال ۱۳۹۷ این عدد ۳۳ هزار و ۲۱۵ واحد مسکن بوده و سال ۱۳۹۹ عملیات اجرایی ۵۱ هزار واحد مسکن ملی در شهرهای جدید شروع شده که الان درحال تکمیل و مراحل اجرای کار هستند. این آمار گویای آن می باشد تعداد واحدهایی که سال قبل شروع شده ۵۴ درصد در مقایسه با سال ۱۳۹۸ افزایش داشته است. در مجموع ۱۱۹ هزار و ۹۲۹ واحد مسکن ملی در شهرهای جدید برنامه ریزی و شروع شده است.
مسکن ملی شهر جدید پرند


منبع:

1400/04/01
21:08:18
0.0 / 5
129
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک