ایروانی:

نهادهای انقلابی جزء خوش حساب ترین مؤدیان مالیاتی هستند

نهادهای انقلابی جزء خوش حساب ترین مؤدیان مالیاتی هستند زمین دار شو: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: برخلاف ادعای وزارت خزانه داری آمریکا، نهادهای انقلابی تمام مالیات خودرا پرداخته و جزو خوش حساب ترین مؤدیان مالیاتی به شمار می روند.به گزارش زمین دار شو به نقل از مرکز ملی تعالی و پیشرفت، محمد جواد ایروانی در مراسم پنجمین دوره اهدای جایزه تعالی و پیشرفت که امروز یکشنبه ۶ تیر با حضور نهادهای انقلابی در تهران برگزار شد، با اشاره به این که موضوع راندمان محور سوم سیاست های کلان اقتصاد مقاومتی و مورد تاکید مقام معظم رهبری است، اظهار داشت: تمامی نهادها، رویکرد بهره ورانه را مورد توجه قرار داده اند.
رئیس شورای سیاستگذاری جایزه ملی تعالی و پیشرفت اظهار داشت: روحیه جهادی و مردم گرایی شاکله اصلی مدیریت نهادهای انقلابی است که منطبق با نیازهای واقعی و برگرفته از ارزشهای انقلابی است.
به گفته وی رو نمایی از واکسن ایرانی برکت و پروژه مرغ لاین آرین و ساخت روانکارهای صنعتی در مجموعه شرکت های تحت پوشش این نهادهاست که این موفقیت ها در وضعیت سخت تحریمی و با وجود کارشکنی دشمنان خارجی به دست آمده اند.
ایروانی افزود: نهادهای انقلابی با اتکا به رهنمودهای مقام معظم رهبری تهدیدها را به فرصت تبدیل نموده و این خاصیت را در خود نهادینه نموده اند.
وی افزود: ظرفیت همراستایی نهادهای انقلابی با دولت یکی دیگر از با اهمیت ترین خاصیت این نهادهاست که در کنار توانمندسازی آحاد جامعه به توانمندی پایدار منتج می گردد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: نهادهای انقلابی در سال ۱۳۹۸ حدود ۲.۵ درصد از تولید ناخالص داخلی را به خود اختصاص دادند و مدیریت شایسته و روحیه جهادی در این نهادها منجر به ایجاد ۶۲۲ هزار فرصت شغلی مستقیم و غیر مستقیم در سال ۱۳۹۸ شده است.
به گفته وی اهرمی کردن سرمایه های مردمی، پیشتازی در اقتصاد دانش بنیان، تشکیل صندوق های جسورانه و خطرپذیر و اهتمام به تکمیل زنجیره ارزش افزا از دیگر خاصیت های این نهادهاست.
وی تاکید کرد: با این وجود نهادهای انقلابی جای سایر بخش های اقتصادی را تنگ نکرده اند و از رقابت با بخش خصوصی، تعاونی و شرکت های دولتی پرهیز می کنند.
ایروانی به استناد گزارشات گوناگون سازمان برنامه و بودجه و سازمان امور مالیاتی کشور اظهار داشت: برخلاف ادعای وزارت خزانه داری آمریکا، نهادهای انقلابی تمام مالیات خودرا پرداخته و جزو خوش حساب ترین مؤدیان مالیاتی به شمار می روند و این برخلاف تبلیغات دروغین وزارت خزانه داری آمریکا و سازمان های وابسته به cia و رسانه های خارج نشین است
وزیر اسبق اقتصاد اشاره کرد: راهبرد اساسی کشور بایستی تعامل و هم افزایی بین بخش های دولتی، خصوصی، نهادها و تعاونی، باشد تا جهش اقتصادی به وجود آید.
رئیس سازمان ملی بهره وری: برنامه حرکت دستگاه های اجرائی به سمت راندمان تدوین شده است
فاطمه پهلوانی رییس سازمان ملی راندمان نیز در این مراسم با اشاره به تدوین برنامه حرکت تمامی دستگاه های اجرائی به سمت راندمان در قالب ماده ۵ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی و اجتماعی اظهار داشت: مادامی که اصلاحات نهادینه در نظام مدیریتی سازمان ها انجام نشود، نمی توانیم به توانایی مدیریتی و راهبری مدیریت بهره ورانه در کشور دست یابیم.
وی اظهار داشت: متأسفانه در دوره ۵۰ ساله ۱۹۷۰ میلادی تا ۲۰۲۰ سرجمع تمامی شاخص ها و عوامل راندمان سازمان ها در ایران فقط یک دهم درصد بهبود یافته است.


منبع:

1400/04/07
13:32:21
0.0 / 5
150
تگهای خبر: تولید , دستگاه , راه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک