اعلام شرایط تمدید اعتبار آزمون ورود به حرفه مهندسان

اعلام شرایط تمدید اعتبار آزمون ورود به حرفه مهندسان به گزارش زمین دار شو خوزستان رئیس اداره توسعه مهندسی و مقررات ملی ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان شرایط تمدید اعتبار چهار ساله آزمون ورود به حرفه مهندسان در شرایط کرونایی را اعلام نمود.



پیمان رحمتی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: با عنایت به شیوع بیماری کرونا از اسفندماه سال ۹۸ در سرتاسر کشور و تعویق برگزاری دوره های آموزشی و صدور پروانه اشتغال به کار بعضی از متقاضیان، دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان به منظور مساعدت با داوطلبان، اعتبار قبولی این آزمون ها را در دو مورد تا آخر مردادماه سالجاری جهت دریافت پروانه اشتغال کار تمدید کرد.

وی اضافه کرد: مورد اول در ارتباط با متقاضیان دریافت پروانه اشتغال در رشته های عمران و معماری صرفاً در صلاحیت اجرا در آزمون های آذرماه ۹۲، خردادماه و آبان ماه ۹۳ و مردادماه ۹۴ است.

رحمتی افزود: مورد دوم در ارتباط با متقاضیان دریافت پروانه اشتغال در کلیه رشته های مهندسی در صلاحیت های نظارت، محاسبات و اجرا در آزمون های بهمن ماه ۹۴ و شهریورماه و اسفندماه ۹۵ است.

رئیس اداره توسعه مهندسی و مقررات ملی ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان اظهار داشت: فرصت زمانی در نظر گرفته شده به هیچ عنوان قابل تمدید نیست و این بخشنامه شامل آزمون های ورود به حرفه مهندسی سایر سنوات نخواهد بود.




1400/04/11
15:56:47
0.0 / 5
148
تگهای خبر: اشتغال , راه , ساختمان , عمران
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک