از سوی مقام مسئول در وزارت راه؛

تاریخ برگزاری انتخابات نظام مهندسی استان تهران

تاریخ برگزاری انتخابات نظام مهندسی استان تهران به گزارش زمین دار شو مدیرکل دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی از اعطای اعتبارنامه اعضای هیئت مدیره سازمان های نظام مهندسی و همینطور برگزاری انتخابات تهران تا پیش از آخر مهر اطلاع داد.به گزارش زمین دار شو به نقل از وزارت راه و شهرسازی، علی محمد عبدی قهرودی با بیان این مطلب که نهمین دوره انتخابات اعضای هیأت مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان در تمامی استان ها به غیر از تهران با مشارکت بالا و مناسب انجام شد و در استان تهران هم تا پیش از آخر مهر، صورت خواهد گرفت، اظهار داشت: انتخابات نهمین دوره اعضای هیئت مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان سمنان، یکشنبه ۱۸ مهر و آذربایجان شرقی ۱۹ مهر با مشارکت بالای اعضا برگزار گردید.
مدیرکل دفتر توسعه مهندسی ساختمان افزود: درصد مشارکت در آذربایجان شرقی ۴۶/۰۲ درصد و در سمنان ۳۹/۸ درصد به ثبت رسید که این رقم برای دوره هشتم به ترتیب ۱۷/۶۹ و ۸ درصد بود.
عبدی قهرودی اضافه کرد: انتخابات نهمین دوره اعضای هیأت مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان هم پیش از اتمام مهرماه برگزار می شود.
وی در بیان علل تعویق زمان انتخابات استان تهران، توضیح داد: بررسی صلاحیت ها به علت تنوع موضوعات و همینطور فراوانی تعداد زمان برد که برنامه ریزی شده است تا انتخابات استان تهران هم ظرف اوایل هفته آینده به پایان برسد.
به گفته مدیرکل دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی، اعتبارنامه های اعضای منتخب سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها از جانب وزارت راه و شهرسازی تا پیش از آخر مهر اعطا خواهد شد.


منبع:

1400/07/20
22:37:39
0.0 / 5
49
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک