مدیركل راهداری اردبیل:

اجرای جاده ایمن و استاندارد رویکرد اصلی دولت می باشد

اجرای جاده ایمن و استاندارد رویکرد اصلی دولت می باشد به گزارش زمین دار شو مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل اظهار داشت: اجرای جاده ایمن و استاندارد از اولویت های دولت در استان اردبیل است که با تخصیص اعتبارات مناسب عملیاتی خواهد شد.به گزارش زمین دار شو به نقل از مهر، کلیم الله وثوقی عصر چهارشنبه در نشست با فرماندار بیله سوار اظهار نمود: رویکرد دولت سیزدهم پاسخگویی اصولی به مطالبات مردم است و در شمال استان اردبیل هم بیشترین مطالبه مردم بهره مندی از مسیرهای دسترسی ایمن و بزرگراه های استاندارد است.
وی ضمن اشاره به این که در بودجه سال ۱۴۰۱ منابع برای تأمین مالی طرح های حمل و نقل جاده ای دیده شده است، خاطرنشان کرد: استان اردبیل هم از این بودجه بی نصیب نبوده و در مسافرت رئیس جمهور به اردبیل، این بودجه پیشبینی شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل اظهار داشت: سال جاری ۳۵ کیلومتر از طریق های روستایی و شهری شهرستان بیله سوار با هزینه ای بالغ بر ۷۰۰ میلیاردریال آسفالت می شود.
وثوقی اضافه کرد: بالغ بر ۳۵ کیلومتر از طریق های شهرستان سال جاری بهسازی، روکش آسفالت و آسفالت ریزی خواهد شد که ۱۷ کیلومتر در ارتباط با راه های روستایی، ۱۵ کیلومتر در ارتباط با حوزه راه های مواصلاتی و بقیه هم در ارتباط با کمربندی بیله سوار است.
وی با اشاره به اینکه اجرای جاده ایمن و استاندارد از اولویت های دولت در استان اردبیل است، تصریح کرد: نگهداری راه ها نیازمند اعتبار بالاست به صورتی که بر مبنای برآوردها این امر نیازمند ۱۰ هزار میلیاردریال اعتبار است.
وثوقی افزود: پس از تکمیل آسفالت مسیر روستایی آلی کندی، اجرای طرح آسفالت کمربندی آغاز خواهد شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل بیان نمود: شهرداری هم داخل شهر جعفرآباد را زیرسازی کرده و بعد از آن اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای نسبت به آسفالت این مسیر اقدام خواهد نمود.


منبع:

1401/02/23
13:16:05
0.0 / 5
37
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک