تولید هواپیماهای باری ایرباس با همکاری ترکیه

تولید هواپیماهای باری ایرباس با همکاری ترکیه به گزارش زمین دار شو بر مبنای بیانیه شرکت هوایی ترکیه، صنایع هوافضای ترکیه (TAI) و شرکت هواپیماسازی ایرباس سه قرارداد همکاری جدید امضا کردند.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا و به نقل از ترکیش، این همکاری شامل تولید RCB هواپیماهای A۳۵۰F، تولید بخش ۱۸ و ۱۹ هواپیماهای باری تک راهرو سری A۳۲۰ و پنل های پایین بدنه میانی A۲۲۰ توسط صنایع هوافضای ترکیه خواهد بود.
صنایع هوافضای ترکیه تولیدات RCB برای A۳۵۰F، یکی از جدید ترین هواپیماهای باری بدنه بزرگ را بر مبنای برنامه از سال ۲۰۲۴ طراحی، تولید و تحویل خواهد داد و تنها تأمین کننده این قطعه است.
در تولید و نصب بخش ۱۸/۱۹ هواپیماهای باری تک راهرو A۳۲۰، صنایع هوافضای ترکیه تولید حدود ۵۰ درصد را بر عهده خواهد داشت.
در بین پروژه های درحال انجام صنایع هوافضای ترکیه طی بیشتر از ۲۰ سال تهیه هزاران قطعه برای هواپیماهای ایرباس، تولید فلپ های A۳۵۰XWB، سکان A۳۳۰ و بخش ۱۸ و بخش ۱۹ از A۳۲۰ را هم شامل می شود.
اومر سیهاد واردان، سرپرست صنایع هوافضای ترکیه در جریان امضای قراردادهای همکاری جدید اظهار داشت: این قراردادها همکاری تجاری طولانی مدت دیگر با ایرباس است که ازجمله شرکتهای استراتژیک است که صنایع هوافضای ترکیه در بخش هوانوردی با آن همکاری دارد.
وی اظهار نمود: من معتقدم همکاری نزدیک بین شرکت ما و ایرباس از عملکرد و مقرون به صرفه بودن برنامه های سری A۳۲۰، A۳۵۰F، A۲۲۰ پشتیبانی می کند.
صنایع هوافضای ترکیه در طراحی، توسعه، نوسازی، تولید، یکپارچه سازی و فرآیندهای پشتیبانی چرخه حیات سیستم های یکپارچه صنعت هوافضا از سکوهای هوایی ثابت و چرخشی گرفته تا وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین (UAV) و سیستم های فضایی فعالیت می کند.
این منطقه در چهار میلیون متر مربع باز و ۶۴۰هزار متر مربع منطقه بسته خدمت و بیشتر از ۱۲هزار نفر را استخدام می کند. این شرکت یکی از بازیگران جهانی در صنایع هوافضا، هوافضا و دفاع است.
منبع:

1401/05/02
09:35:34
0.0 / 5
310
تگهای خبر: تولید , راه , سیستم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک