درپی سرمای بسیار شدید شب گذشته

راه آهن ستاد مدیریت بحران تشکیل داد

راه آهن ستاد مدیریت بحران تشکیل داد به گزارش زمین دار شو، به دنبال سرمای بسیار شدید هوا در استان خراسان رضوی ـ منطقه فریمان ـ در شب گذشته، برخی از قطارهای مسافری عبوری از این استان متوقف شدند و یا با تاخیر به حرکت خود ادامه دادند.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، راه آهن جمهوری اسلامی ایران ضمن عذر خواهی از مسافرین این قطارها در اطلاعیه ای اعلام نمود: با بیان شرایط ویژه دمایی کشور علاوه بر تشکیل ستاد مدیریت بحران در مناطق سردسیر کشور همچون اداره کل راه آهن خراسان رضوی در ایام گذشته، صبح امروز هم ستاد مدیریت بحران راه آهن جمهوری اسلامی ایران با حضور مدیر عامل و مدیران ارشد به منظور ساماندهی مسافرین و پیگیری رفع فوری مشکل تاخیر و توقف برخی از قطارهای مسافری تشکیل شد.
شب گذشته، سرمای بسیار شدید هوا در منطقه فریمان استان خراسان رضوی باعث توقف بعضی از قطارهای مسافری در ایستگاههای فریمان، ابومسلم و تربت گردید که با تصمیمات اتخاذ شده در ستاد مدیریت بحران از شب گذشته هماهنگی جهت تغییر ساعت اعزام سایر قطارهای این محور، تأمین لکوموتیو امداد و مولد برق به منظور تأمین گرمایش و روشنایی بعمل آمد.
همینطور برای یکی از قطارهای متوقف، با هماهنگی انجام شده اتوبوس های امدادی تأمین و از مسافرین هم پذیرایی بعمل آمد. برپایه اعلام راه آهن، استرداد کل بهای بلیت بعنوان خسارت تاخیر به مسافران این قطار صورت خواهد گرفت.
شرکت راه آهن همینطور اعلام نموده است که به منظور رعایت ایمنی درپس افزایش شدید برودت هوا، برخی از قطارهای محور تهران-مشهد و بالعکس حذف شدند.
منبع:

1401/10/24
14:54:15
0.0 / 5
199
تگهای خبر: راه , راه آهن , شركت , قطار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک