سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری:

۸۰ درصد پروازها بدون تاخیر صورت می گیرد

۸۰ درصد پروازها بدون تاخیر صورت می گیرد زمین دار شو: به گزارش زمین دار شو، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از انجام بموقع ۸۰ درصد پروازها اطلاع داد و اظهار داشت: تنها ۲۰ درصد پروازها با تاخیر صورت می گیرد.


به گزارش زمین دار شو به نقل از ایسنا، جعفر یازرلو با اشاره به عملکرد مرکز مدیریت و کنترل پروازها و خدمات مسافران نوروزی اظهار داشت: بیشتر از ۸۰ درصد پروازها در کشور بدون تاخیر و بموقع به انجام می رسد و تنها ۲۰ درصد پروازها با تاخیر مواجه می شود. یکی از اهداف راه اندازی این مرکز با همکاری تمامی بخش ها و دست اندرکاران صنعت حمل و نقل هوایی، کاهش تاخیر در پروازهاست تا بتوانیم رضایتمندی مسافران در این بخش را شاهد باشیم.
او همینطور به عرضه گزارش عملکرد در مورد پروازهای نوروزی پرداخت و اظهار داشت: در بازه زمانی ۲۴ اسفند ماه ۱۴۰۱ تا ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۲، در مجموع ۱۹ هزار و ۶۵۰ مجوز پرواز برای مسیرهای داخلی و بین المللی توسط سازمان هواپیمایی کشوری صادر شد که از این تعداد مجوز صادر شده، تابحال ۱۳ هزار و ۶۱۱ پرواز (نشست و برخاست) انجام شده است. از این تعداد مجوز صادر شده سهم مسیرهای داخلی ۱۳ هزار و ۸۳۴ مجوز و مسیرهای بین المللی ۵۸۱۶ مجوز است.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اشاره کرد: از تاریخ ۲۴ اسفندماه تا ششم فروردین ماه در مجموع یک میلیون و ۶۷۲هزار و ۷۱۳ مسافر (اعزام و پذیرش) با ۱۳ هزار و ۶۱۱ پرواز (نشست و برخاست) جابه جا شدند. از مجموع مسافران جابه جاشده در بازه زمانی ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۱ تا ششم فروردین ماه سال جاری یک میلیون و ۳۳۰هزار و ۷۹ مسافر داخلی با انجام ۱۱ هزار و ۱۴۶ پرواز داخلی و ۳۴۲ هزار و ۶۳۴ مسافر بین المللی با انجام ۲۶۴۵ پرواز خارجی جابه جا شدند.

افزایش ۴۰ فرکانس پروازی در هفته بین ایران و ترکیه
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری همینطور از افزایش ۴۰ فرکانس پروازی به صورت هفتگی بین ایران و ترکیه اطلاع داده و اظهار داشت: با امضای یادداشت تفاهم جدید بین ایران و ترکیه، فرکانس پروازی بین دو کشور از ۲۲۰ پرواز هفتگی به ۲۶۰ پرواز افزوده شد.
وی با اشاره به توسعه همکاریهای حمل و نقل هوایی بین ایران و ترکیه، اضافه کرد: آموزش کارشناسان حوزه های مختلف همچون فرودگاهی ازدیگر محورهای مورد توافق بین دو کشور بشمار می رود.1402/01/10
21:38:55
0.0 / 5
197
تگهای خبر: پرواز , حمل و نقل , خدمات , راه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک