معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد؛

ساخت بیمارستان نهاوند تكمیل می شود

ساخت بیمارستان نهاوند تكمیل می شود به گزارش زمین دار شو مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات عمومی و دولتی اظهار داشت بیمارستان آیت الله قدوسی نهاوند با هزینه ای بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان هفته گذشته افتتاح گردید و مورد بهره برداری قرار گرفت.به گزارش زمین دار شو به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد علیزاده جزئیات بیمارستان ۱۸۵ تختخوابی شهید آیت الله علی قدوسی نهاوند در استان همدان كه هفته گذشته مورد بهره برداری قرار گرفت را اعلام كرد.
وی افزود: روز پنجشنبه همزمان با روز عرفه بیمارستان بزرگ ۱۸۵ تختخوابی نهاوند را با حضور وزیر بهداشت و تعدادی از مسئولان استانی افتتاح كردیم.
معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: این بیمارستان، اولین بیمارستان دولتی بعد از انقلاب در شهرستان نهاوند بوده كه در زیربنای ۱۳ هزار مترمربع و در ۴ طبقه احداث شده است. این بیمارستان یك بیمارستان جنرال (عمومی) است كه دارای بخش های تخصصی همچون داخلی، زنان و زایمان، كودكان و نوزادان و بخش جراحی است.
به گفته مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات دولتی و عمومی كشور، بیمارستان آیت الله قدوسی دارای پنج اتاق عمل و پنج سوئیت زنان و زایمان است. همچنین، این بیمارستان ۱۷ تخت مراقبت های ویژه دارد. بخش اورژانس این بیمارستان نیز با توجه به نیازهای منطقه به ۲۱ تخت افزایش پیدا كرده است.
علیزاده ادامه داد: علاوه بر اورژانس بیمارستان شهید قدوسی دارای درمانگاه است كه در درمانگاه نیز بخش های مختلفی همچون دندانپزشكی، كلینیك های معاینه چشم، داخلی، قلب، ارتوپدی و بخش های مختلف در آن پیش بینی شده است.
وی خاطرنشان كرد: برای این بیمارستان ۴۰ میلیارد تومان هزینه ساخت و ۲۰ میلیارد تومان نیز هزینه تكمیل در نظر گرفته شد كه مجموعا این پروژه با ۶۰ میلیارد تومان در روز عرفه (پنج شنبه هفته گذشته) با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی به بهره برداری رسید.
معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح كرد: تا پایان ماه جاری چند بیمارستان و ساختمان دولتی و عمومی دیگر به بهره برداری خواهد رسید.
 

1396/06/13
21:58:45
5.0 / 5
5253
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک