شكرچی زاده در صحن مجلس:

بودجه وزارت راه و شهرسازی، عدد صفر است

بودجه وزارت راه و شهرسازی، عدد صفر است زمین دار شو: معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: بودجه وزارت راه و شهرسازی، عدد صفر است و باید بودجه ای در اختیار این وزارتخانه قرار گیرد تا بتوانیم نظارت عالی انجام دهیم.به گزارش زمین دار شو به نقل از مهر در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی و بعد از قرائت گزارش كمیسیون عمران در مورد بررسی زلزله كرمانشاه، محمد شكرچی زاده معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: خوشبختانه زلزله در شهرهایی اتفاق افتادكه جمعیت آنها كمتر از ۱۰۰ هزار نفر بوده است. اگر در تهران این زلزله اتفاق می افتاد میزان خسارت شاید به اندازه بودجه كل كشور بود و در واقع خسارت ها از سطح ملی فراتر رفته و بین المللی می شد.
وی با اشاره به اینكه باید نگاه پیشگیرانه به زلزله داشته باشیم بر ضرورت احیای بافت های فرسوده تاكید كرد.
شكرچی زاده با اشاره به اینكه نگاه دولت در لایحه مدیریت بحران به پدیده زلزله و بحران ها پیشگیرانه است، خاطرنشان كرد: هر اندازه ریسك ها كاهش پیدا كند مدیریت بحران ساده تر خواهد بود.
معاون وزیر راه و شهرسازی بر ضرورت اقدامات پیشگیرانه و استفاده از ظرفیت بیمه تاكید و تصریح كرد: تجربه زلزله كرمانشاه نشان داد اقداماتی كه برای ایمنی ساختمان ها انجام شده است، موثر بوده است چونكه ۶۰ درصد ساختمان های سرپل ذهاب و اسلام آباد غرب سالم مانده اند در حالیكه در زلزله بم كه قدرت آن كمتر بود، شهر به كلی نابود شد.
شكرچی زاده اضافه كرد: عدم نظارت صحیح باعث شد در مسكن مهر هم مشكلاتی وجود داشته باشد.
وی با تاكید بر ضرورت افزایش دستگاه های لرزه نگار خاطرنشان كرد: بودجه وزارت راه و شهرسازی، عدد صفر است باید بودجه ای در اختیار این وزارتخانه قرار گیرد تا بتوانیم نظارت عالی انجام دهیم. چونكه كشور ما از خطرپذیرترین كشورهای جهان است.

1397/05/11
17:03:44
5.0 / 5
4549
تگهای خبر: راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک