شركت ملی نفتكش ایران اعلام كرد؛

آغاز پرداخت غرامت بیمه بین المللی به خانواده شهدای سانچی

آغاز پرداخت غرامت بیمه بین المللی به خانواده شهدای سانچی زمین دار شو: شركت ملی نفتكش ایران اقدامات مربوط به پرداخت غرامت بیمه P&I به خانواده معظم شهدای سانچی را شروع كرد.به گزارش زمین دار شو به نقل از شركت ملی نفتكش، این شركت اقدامات مربوط به پرداخت غرامت بیمه P&I به خانواده معظم شهدای سانچی را شروع كرد. با اینكه این غرامت باید توسط كلوپ بیمه ای P&I طرف قرارداد، به خانواده شهدای سانچی پرداخت ‎شود اما از آنجائیكه این شركت بیمه‎ای به خاطر مشكلات ناشی از تحریم تابحال موفق به پرداخت مبالغ مربوطه نشده است، از این رو با تصویب هیات مدیره شركت ملی نفتكش ایران و به منظور تسریع در این مهم، پرداخت غرامت به خانواده شهدای سانچی از منابع این شركت در دستور كار قرار گرفت.
در راستای اجرایی شدن این مصوبه هیات مدیره شركت ملی نفتكش ایران، از روز یكشنبه (۱۱ شهریورماه) دریافت مدارك شناسایی از خانواده ها و انجام مراحل اداری مربوطه شروع شد و خانواده‎های مذكور طی چند روز آینده سهم غرامت بیمه P&I را مستقیما از این شركت و طبق قرارداد پیمان جمعی فی‎مابین این شركت و انجمن صنفی كارگری دریانوردان تجاری ایران دریافت خواهند كرد.
مبلغ غرامت برپایه واحد پولی مورد پذیرش در قرارداد پیمان جمعی كه دلار آمریكا است پرداخت خواهد شد و كلیه پرسنل كشتی، فارغ از سمت و سابقه شغلی و ملیت، مبلغ خسارت را به صورت كامل دریافت خواهند كرد.
لازم به ذكر است طبق نص قوانین داخلی و قوانین مربوط به پرداخت خسارت بیمه های بین المللی، پرداخت غرامت به آن دسته از خانواده شهدای سانچی كه انحصار وراثت را انجام نداده اند تا زمان انجام امور قانونی مربوطه، امكان‎پذیر نیست.

1397/06/14
13:49:18
5.0 / 5
4769
تگهای خبر: بیمه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
فروش ملک
zamindarsho.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زمین دار شو محفوظ است

زمین دار شو

فروش زمین و ملک